Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tip: Komiksový hrdina Pepek námořník ve speciální kolekci módní značky s.Oliver

Tip: Komiksový hrdina Pepek námořník ve speciální kolekci módní značky s.Oliver

9.4.2012 - redakce Babinet

Námořnická čepice, motiv kotvy vytetovaný na svalnaté paži, dýmka v koutku úst, silácký výraz a obliba špenátu – charakteristiky, se kterými je nenávratně spojena celosvětově známá animovaná postavička Pepka námořníka. A právě motiv tohoto kresleného hrdiny se objevil v dubnové kolekci pánských triček módní značky s.Oliver. Značka navazuje na loňskou šmoulí kolekci a nabízí různobarevná bavlněná pánská trička s potiskem figurky Pepka námořníka.

Silák Pepek se na tričkách ocitá v roli milovníka a obdivovatele slečny Olive Oyle i jako šklebící se svalnatec a hrdina. Pohodlná bavlněná trička volného střihu jsou k dispozici v odstínech tmavě a světle modré a červené. Proč se tedy neodvázat a nepořídit sobě nebo své drahé polovičce tričko se známou komiksovou a filmovou postavičkou Pepka námořníka.

Kolekce opět vznikla ve spolupráci s Universal Music a Bravado, držiteli autorských práv v hudebním a filmovém průmyslu. Původním autorem postavičky, která se z populárních komiksů postupně dostala i do filmového zpracování, je kreslíř Elzie Segar. Ten Pepka poprvé ztvárnil v roce 1929 v komiksech Thimble Theatre newyorkského listu Evening Journal.

Trička jsou k dostání v obchodech s.Oliver za cenu 549,- Kč.

Více informací o módní značce s.Oliver včetně přehledu prodejen naleznete na www.soliver.cz anebo můžete navštívit Facebook s.Oliver www.facebook.com/s.Oliver.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip