Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte konzultaci s výživovovou poradkyní - a můžete vyhrát i diamant! 4. soutěž

Vyhrajte konzultaci s výživovovou poradkyní - a můžete vyhrát i diamant! 4. soutěž

6.4.2012 - Redakce Babinet

Máme tu pro Vás v pořadí čtvrtou soutěž o hodinu konzultace s výživovou poradkyní Ivou Veselou v hodnotě 430 Kč a samozřejmě také o diamant! Výherci jednotlivé soutěže o konzultaci obdrží individuální voucher se svým pořadovým číslem, který mohou komukoliv darovat a 15 procentní slevu na opakované nákupy k tomu. Slevu můžete využít v e-shopu výživové poradny Food-life.cz do 30.10.2012.

voucher

Zkrátka nepřijdou ani ostatní soutěžící, kteří automaticky, po zodpovězení soutěžní otázky získají ve stejném e-shopu slevu na nákup. Kolik procent činí vaše sleva a jaký je kód při objednávce si přečtete na obrazovce po odeslání Vašeho soutěžního formuláře. (Neobjevil se vám kód, nebo jste jej zapomněla? Nevadí, kontaktujte nas na info@babinet.cz e-mailem, který jste u odpovědi uvedla, zašleme vám jej).

Opět, jako u předchozích dvou soutěží mohou všichni soutěžící, kteří zodpovědí alepoň osm soutěžních otázek z deseti správně, vyhrát diamant! Ještě stále máte možnost se připojit a odpovědět na soutěžní otázky první  a druhé  a třetí soutěže! Pátá soutěž je již rovněž online ZDE.

A jaký diamant máte možnost ještě vyhrát? 

Soutěž o konzultaci s výživovou poradkyní skončila.  Kdo však soutěží i o diamant, odpovídejte na soutěžní dotaz níže i dále - a to až do 30.10.2012!

Gratulujeme výhercům: Monika Zedníková, M. Buriska, Olga Kostkanová, PaedDr. Vladimír Procházka, Kateřina Jungrová

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip