Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Chutný a praktický způsob, jak začínat každý den

Chutný a praktický způsob, jak začínat každý den

20.3.2012 - Redakce Babinet

dobreranoSnídaní začíná první jídlo našeho dne. Výběr vhodných složek naší snídaně vychází většinou z našich zvyklostí, chuťových preferencí, ze snadné ranní přípravy a z potravin, které máme pro tento výběr k dispozici. Pokud jsme na dovolené někde v hotelu, je dnes již pravidlem výběr formou „švédských“ stolů, kde lze nalézt vše, co běžně lidé ráno konzumují. Doma většinou tento výběr nemáme.

Activia Zdravé ráno, novinka od Danone, představuje geniální spojení lahodného bílého jogurtu Activia a křehkých müsli Emco. Chytrá kombinace Activia Zdravé ráno – kelímek Activie s hrstí müsli ukrytou ve víčku – existuje ve třech variantách: Activia Zdravé ráno Čokoládové müsli s lískovými ořechy, Activia Zdravé ráno Křupavé müsli a Activia Zdravé ráno Medové müsli s  ořechy. Když se vynikající jogurt Activia doplní o lahodné müsli Emco, získáme famózní součást snídaně či svačinu. Právě snídaně je základ dne a neměli bychom ji ze svého jídelníčku vynechávat. Activia Zdravé ráno je nejen zdravá, jak je patrné již z názvu, ale také lehko stravitelná, vyvážená a praktická. Představuje lahůdku dietní a zároveň plnou energie pro vaše zažívání v pohodě.

Jogurt Activia je zakysaný mléčný výrobek, který patří do každodenního jídelníčku v rámci vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Jogurt vznikne z mléka díky působení bakteriím Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus. Sníme-li zakysaný výrobek, přijímáme jím vyprodukovanou kyselinu mléčnou, pH trávicího traktu se okyselí a zlepší tak pod­mínky pro bakterie člověku prospěšné, zatímco zkomplikuje působení bak­teriím, které by nám mohly škodit.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip