Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Připravte pokožku na první jarní paprsky!

Připravte pokožku na první jarní paprsky!

19.3.2012 - Jana Steinbauerová

HydrabioZdravá kůže obsahuje asi 70 % vody. Téměř 75% z ní se nachází hluboko v dermis, kde je důležitým faktorem odolnosti kůže. Jakmile se tento podíl sníží, projeví se to na její kvalitě. Pokožka ztrácí pružnost a pevnost, je povadlá, citlivější, svědí, objevují se suché šupinky a vrásky v relativně nízkém věku. Tomu všemu lze přitom velmi jednoduše předejít.

V roce 2003 Peter Agere získal Nobelovu cenu v chemii za svůj objev kanálků v buňkových membránách, skrz které se voda a soli dostávají zpět do buněk. Využitím tohoto objevu BIODERMA vytvořila řadu Hydrabio na dehydrovanou pokožku. Správná hydratace kůže je důležitá nejen pro její vzhled, ale zejména pro správnou funkci. „Pokud pleti chybí potřebná vláha, je citlivější, více náchylná k různým chorobným změnám, snadno se na ní množí bakterie, je začervenalá, olupuje se.

Hydrabio Sérum, jako fenomén své řady na sebe strhl obrovskou pozornost. Intenzivně hydratuje do hloubky a zanechává zářivou pokožku.

Aqua


Obsahuje patent Aquagenium, který navrací pokožce její ztracenou schopnost hydratace, vlhkost „uzamyká“ v hloubce a udržuje ji v rovnováze. Patentovaný přirozený komplex D.A.F. zvyšuje práh tolerance pokožky, je hypoalergenní a nekomedogenní.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip