Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Limitovaná velikonoční edice pomůcek do kuchyně PrimaPack

Limitovaná velikonoční edice pomůcek do kuchyně PrimaPack

Martina Šnajdrová

Společnost Melitta ČR, výrobce pomůcek do kuchyně a pro úklid v domácnosti PrimaPack, představuje limitovanou velikonoční edici pečícího papíru, alobalu a potravinové fólie. Velikonoce jsou každý rok spojeny s přípravou tradičních jídel – nádivky, beránka, mazanců a dalších dobrot. Letos si jejich přípravu můžete usnadnit pomocí kuchyňských fólií PrimaPack v limitované velikonoční edici.

krabička s potravinovou fólií Prima Pack-větší formát

Velikonoční potravinovou fólii využijete při skladování ingrediencí a hotových jídel v chladničce. Zabraňuje přenosu pachů a vysušení potravin při zachování prodyšnosti. Lze ji použít také při ohřevu jídel v mikrovlnné troubě.


Pečící papír PrimaPack ve velikonoční edici je nezbytnou pomůckou při přípravě nádivky, mazanců a dalších pečených pokrmů. Má oboustrannou nelepivou úpravu a odolává teplotám až 220°C. I čištění plechu nebo pekáče je po upečení snazší.

krabička s pečícím papírem Prima Pack

rulička alobalu Prima Pack


Velikonoční alobal PrimaPack oceníte zejména při pečení masa a skladování rozličných potravin. Je pevný, odolný proti protržení a snadno se tvaruje, takže jej lze použít také pro zakrytí nádob. Velikonoční pečící papír PrimaPack je dodáván v délce 8+2 metry, potravinová fólie v délce 30+5 metrů a alobal v délce 10 metrů. Velikonoční edici kuchyňských fólií PrimaPack v obchodě snadno poznáte podle velikonočních motivů na obalech.

V ČR je velikonoční edice PrimaPack k dostání v hypermarketech Globus, Tesco, Kaufland a Spar. Na Slovensku zakoupíte v hypermarketech Kaufland a Hypernova. Ceny začínají od 24,90 Kč resp. 1€.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip