Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Ztraťte pro lásku hlavu, je tu svatý Valentýn

Ztraťte pro lásku hlavu, je tu svatý Valentýn

13.2.2012 - Redakce Babinet

Nákupní centrum PALLADIUM připravilo na svátek svatého Valentýna, úterý 14. února, pro své zákazníky speciální nabídky, slevy v mnoha obchodech a také valentýnský program.

Svátek sv. Valentýna se již tradičně bude slavit i v nákupním centru PALLADIUM. Na tento den, a i některé dny před tímto svátkem, připravila řada obchodů PALLADIA slevy na vhodné dárky k svátku zamilovaných. Jedná se např. o slevu na šperky až 25 %, slevu 20% na parfémy či slevu 10% na příslušenství při koupi produktu Apple. Během 14. 2. 2012 se pak mohou nechat dámy zdarma nalíčit v kosmetických obchodech Clinique, Estée Lauder či Parfumerie Sephora.

Pro všechny páry je v nejvyšším patře PALLADIA (patro +2) připraven od 16 do 19 hodin fotokoutek, kde se budou moci zákazníci nechat vyfotografovat metodou klíčování – tj. portrétem před zeleným plátnem – a vybrat si ke své fotovalentýnce to nejlepší pozadí. Navíc v sousedním facebookovém koutku jsou pro všechny nové i stávající fanoušky Facebooku PALLADIA připraveny kosmetické dárky.

Všichni, kdo si rádi hrají, mají ještě do 14. 2. 2012 šanci zúčastnit se soutěže na facebookových stránkách PALLADIA o zájezd do romantické Paříže v hodnotě 25 000 Kč a další lákavé ceny. Stačí nahrát na facebookový profil PALLADIA – www.facebook.com/palladiumpraha.cz. originální valentýnku a získat nejvíce hlasů.

Přehled slev a přesné informace o programu akce naleznete na www.palladiumpraha.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip