Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Valentýnské inspirace od společnosti Logitech

Valentýnské inspirace od společnosti Logitech

10.2.2012 - Redakce Babinet

Valentýn je za dveřmi, a ať už vaše srdce pro někoho divoce tluče, nebo právě zažívá zklamání, hudba dokáže skvěle vyjádřit vaši náladu. I společnost Logitech lásce vycházím vstříc uvedením přehrávače Logitech® Squeezebox Radio™ a  přenosným reproduktorem s funkcí hlasitého telefonu, Logitech® Mini Boombox.  Oba v romantické červené barvě. Jestli se chcete bezhlavě zamilovat, čtěte dál …


Vytvořte si na den svatého Valentýna útulnou atmosféru s přehrávačem Logitech Squeezebox Radio – nyní v romantické červené barvě
    

Hudební vášeň

Kompaktní síťový all-in-one hudební přehrávač Squeezebox Radio vám zpřístupní tisíce internetových rádií z celého světa, služby jako Spotify® a Pandora® a skladby z vašeho soukromého archivu v prakticky jakémkoli formátu*. Squeezebox Radio vám zkrátka umožní dokonale se vyjádřit hudbou.

Dobře se s ním vstává

Nikdo nemá rád buzení, ale Squeezebox Radio je díky vestavěnému budíku skvělý partner při vstávání. Také má displej, který se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám, takže není nikdy příliš světlý ani tmavý. Je to zkrátka dobrý společník do ložnice.

Bude vám vyhovovat

Díky svému pěknému vzhledu a kompaktnímu provedení se Squeezebox Radio dobře hodí kamkoli ve vaší domácnosti. Navíc nepotřebuje žádné kabely, protože se připojí k vaší stávající domácí síti bezdrátově. Také jej můžete ovládat s pomocí chytrého telefonu nebo tabletu díky aplikaci Logitech Squeezebox Controller App.**
Squeezebox Radio je sice nenápadný, ale dodává zvuk vynikající kvality s malým zkreslením díky dvoupásmovému reproduktoru. Přehrávač má také barevný displej, na kterém se zobrazí obrázek alba a informace o skladbě či rádiové stanici.
Logitech Squeezebox Radio v červené barvě: doporučená maloobchodní cena 4499 Kč
Nyní v Evropě také k dispozici v bílé a černé barvě.

*Více informací najdete na www.logitech.com.
** Prodává se zvlášť.


Řekněte to na letošního Valentýna nahlas s bedničkou Logitech Mini Boombox

Zvuk, se kterým se zamilujete

Logitech Mini Boombox je přenosný reproduktor s funkcí hlasitého telefonu, který se snadno připojí k vašemu smartphonu, tabletu nebo jinému zařízení s Bluetooth®. Získáte silný zvuk s ohromnou akustikou v podobě malé bedničky na cesty.

S reproduktorem Mini Boombox si můžete užít křišťálově čistých rozhovorů díky vestavěnému mikrofonu, který přenese váš hlas v nezměněné podobě, jako byste byli tváří v tvář svému partnerovi.

Mini Boombox vám umožní pohodlně poslouchat a komunikovat až 10 hodin* – a nabíjí se přes USB, takže se nikdy nebudete muset starat o výměnu baterií.

Díky podsvícenému dotykovému ovládacímu panelu máte bedničku pod kontrolou ve dne i v noci, kdykoli potřebujete poslouchat.

Logitech Mini Boombox v červené barvě: doporučená koncová cena 1999 Kč
Také k dispozici v černé a bíle barvě.
V Evropě je na trhu od listopadu 2011.


Více informací najdete na www.logitech.com.

*Přesná výdrž baterií se může lišit podle používání, nastavení a okolním podmínkám. Dobíjecí baterie jsou omezené počtem nabíjecích cyklů.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip