Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Český lev: Nominační večer se blíží

Český lev: Nominační večer se blíží

2.2.2012 - Radana Šatánková

levNominační večer Českého lva budete moci sledovat již v sobotu 4. února 2012 v přímém přenosu na 2. programu ČT. Hlavními moderátory slavnostního večera budou Ester Kočičková a Jakub Žáček.

Režii večera, který ukáže cestu, kudy se ubírala produkce nových filmů za uplynulý rok, si vzal na starost Petr Vachler. Večer bude koncipován tím způsobem, že ukáže lásku a její nejrůznější podoby – partnerskou, rodičovskou a přijde i na tu filmovou…

K této zvolené atmosféře přispěje stará a známá píseň „Lásko, bože lásko“. Skladbu nahrál orchestr Václava Hybše v produkci Karla Vágnera a Pavla Šmerdy. Svůj hlas oblíbené a známé písni dala Tereza Aster Vágnerová s Viktorem Dykem. Další písně o lásce zazpívají Anna Polívková, Iva Pazderková, Vojtěch Lavička a exkluzivní host ze Slovenska, který je zatím překvapením… Nechme se tedy na milostné evergreeny naladit.

Mezi těmi, kdo předají ceny, bude například Tereza Voříšková s Kryštofem Hádkem (Bobule, 2Bobule), Daniela Kolářová se svým synem Šimonem Ornestem, Klára Issová s Markem Taclíkem (Grandhotel), Ondřej Malý s Kristýnou Farkašovou (loni vítězná Pouta).

Bílá

Už 3. března se stane moderátorkou vyhlášení Lucie Bílá, kterou oslovil Petr Vachler. Bílá nabídku s jásotem přijala, obavy z možného vysokého honoráře nebyly dlouho namístě. "Pro České lvy to udělám ráda za korunu, ale tu chci dostat teď hned," vyjádřila se populární zpěvačka.

Bílá

Zatímco Ester Kočičková se chystala na nominační večer, pilně už se připravuje i Lucie Bílá na svou velkou moderátorskou roli v březnu.

Z nominací vyjdou ty filmy, které se tradičně utkají na hlavním večeru v březnu o sošky Českého lva – již 19. rokem.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip