Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Toto je rock, toto je Zadig!

Toto je rock, toto je Zadig!

1.2.2012 - Redakce Babinet

zadig

To je Zadig

Zadig & Voltaire, pařížská značka založena v roce 1997 Thierry Gillierem, nově definuje  luxus elegancí a pohodlným stylem.

Základ představuje svěžest s přídavkem rock’n’rollových prvků. Tato značka se vyznačuje vlastní definicí ženskosti. Osobité a charakteristické oblečení je vytvořeno z nejlepšího kašmíru, hedvábí a kůže.

V každé kolekci se objevují motivy s lebkami, motýly a anděly v záplavě barvitých interpretací nejlépe prodávaných kousků této značky: svetrů, triček, kabátů a mnoha dalších. Tyto styly se chlubí jejich rockovým základem a přitom vyzařují eleganci v každém detailu.

To je rock!

sephora

Zadig & Voltaire je celý o Casual Chic: o duševním rozpoložení, vášni pro rytmus, o módním postoji. Rock pumpuje v žilách a umění je inspirací. Kolekce v obchodě zaujme uměleckým zpracováním, zatímco hudba je zastoupena vlastní nahrávkou. Více zpřístupnit umění a luxus, to je vize Thierry Gilliera.

Rock na křídlech anděla

Co je to svoboda? Být sama sebou. Kajícně ženská, rockového vzhledu, městského stylu, bezstarostná ... cokoliv! Vytvořte si styl, vydejte se na cestu. Tato křídla vás opravdu unesou za svobodou. Nepřemýšlejte.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip