Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Přírodní cesta ke krásné postavě

Přírodní cesta ke krásné postavě

30.1.2012 - Redakce Babinet

V dnešní době je trendem návrat k přírodním výrobkům a to se týká i péče o naše tělo. Přípravky na hubnutí na přírodní bázi jsou to pravé, pokud chcete snadněji dosáhnout štíhlé postavy, ale zároveň nezatěžovat svůj organismus nadbytečnými chemickými látkami.

Bez aktivního pohybu to nejde

Cesta k hezčí postavě začíná vždy u vás samotných. Důležité je prvotní rozhodnutí, pevné odhodlání a vůle vydržet v cestě za svým snem. Žádné přípravky na hubnutí vám nevykouzlí dokonalou postavu za jedinou noc. Ale pokud začnete žít aktivně a zdravě se stravovat, tyto doplňky stravy vám pomohou mnohem snadněji a rychleji dosáhnout vytyčených cílů.

Přípravky na hubnutí volte raději na přírodní bázi. Ty totiž nijak nezatíží váš organismus, naopak vám pomohou upevnit zdraví. Jejich užíváním pomůžete tělu pomaleji vstřebávat cukry, snáze regulovat jejich hladinu v krvi a rychleji spalovat tuky. Pokud si navíc dopřejete dostatek pohybu a vyváženou stravu výsledky vašeho snažení na sebe nenechají dlouho čekat.

Dokonalé křivky

Krásná postava, to nejsou jen shozená nadbytečná kila, ale i zpevněné tělo a pružná a hebká pokožka.

Pokud během krátkého období výrazně zhubnete, může se vám stát, že vaše pokožka zůstane nevzhledně ochablá a vaše tělo bude postrádat pevné kontury. Formování postavy totiž nespočívá jen v dodržování dietních pokynů a fyzickém cvičení. Důležité je dbát o správné prokrvení pokožky, která pak bude pružnější a hladší. Navíc bude při takovéto péči mnohem snazší odbourávat podkožní tuky. Skvělými pomocníky při formování postavy vám budou mnohé přírodní látky - olej ze zelených kávových zrn, extrakt ze slunečnice nebo avokádový olej.

Hebká pokožka i v problémových partiích

I ty ženy, které netrápí nadbytečná kila, bojují s nepříjemným projevem podkožního tuku – celulitidou. Její odstranění bývá nesnadné. V boji proti jejím projevům je základem zdravá strava, dostatečný přísun vody a pohyb. Ale oceníte i kvalitní přípravky proti celulitidě, které usnadní prokrvení pokožky a její následné zjemnění, odbourávání podkožních tuků a zbavení těla škodlivých látek. Pro své skvělé účinky je doporučován extrakt z kofeinu, pupečníku nebo břečťanu.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip