Babinet.cz  /  Magazín  /  Cestování  /  Krásné ubytování v hotelu Perla Karlovy Vary

Krásné ubytování v hotelu Perla Karlovy Vary

23.1.2012 - Redakce Babinet

Apartments Perla nabízí ubytování v centru Karlových Varů. Apartments Perla v Karlových Varech sousedí s Alžbětinými lázněmi s možností lázeňských procedur, bazénem pro veřejnost a parkem.

perla

Ubytování

Apartments Perla v Karlových Varech nabízí k ubytování plně vybavený apartmán s vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením a balkonem. Bydlení je přímo na hlavní třídě, v příjemném pohodlném prostředí. Vybavení - kuchyňský kout, elektrický sporák, lednice, TV, digitální satelit,
internet, sprchový kout, WC.

thermal

Služby v okolí

Apartments Perla v Karlových Varech se nachází přímo v obchodním centrum včetně supermarketu a kavárny. Parkování je 150 m od budovy - podzemní garáže. V blízkosti se nachází hotel Thermal, hlavní pošta, McDonald.

okolí

Okolí

Karlovy Vary jsou místem, které v sobě spojuje romantický duch historie s dynamikou moderní doby. Tyto proslulé lázně navštíví každoročně více než dva miliony lidí z nejrůznějších koutů světa. Mnoho z nich sem přijíždí za léčbou zažívacího a pohybového ústrojí, k čemuž se využívá 13 horkých pramenů s teplotou vody 39 - 73°C. Obklopeni zalesněnými kopci a nádhernou secesní architekturou můžete naplno vychutnávat zvolněnou atmosféru zdejších uliček. A jistě Vás nezklame ani nabídka sportovního a kulturního vyžití.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip