Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Melobaby – přebalovací podložku a tašku na plenky v jednom ocení mámy i tátové

Melobaby – přebalovací podložku a tašku na plenky v jednom ocení mámy i tátové

20.1.2012 - Redakce Babinet

Mimořádně praktická, skladná, lehká a krásná. Taková je Melobaby, taška na plenky a pohodlná přebalovací podložka zároveň.

Díky unikátnímu designu vypadá Melobaby jako malý elegantní doplněk, který se snadno vejde do jakéhokoliv zavazadla, kabelky, tašky, batohu nebo se dá nosit i samostatně, a přitom obsahuje vše potřebné k přebalení a hygieně miminka nebo batolete. Nechybí přihrádky na plenky a dětskou kosmetiku ani speciální schránka na zvlhčovací ubrousky. Po rozložení tašky vznikne široká podložka, kterou lze snadno sundávat a prát. Právě účelné uspořádání, promyšlené do každého detailu, spolu s prvotřídním provedením a atraktivním vzhledem jsou důvodem úspěchu tašek Melobaby, které jsou nyní k dostání také na českém trhu. Tašky Melobaby jsou dostupné v několika barevných variantách, takže mámy i tátové si mohou vybrat tu pravou, podle svého vkusu.

Autorkou inovativní „přebalovací tašky“ je Australanka Melissa Walsh: „Melobaby jsem zdokonalovala více než čtyři roky. Během našeho cestování po světě jsem přebalovala své dvě dcery na různých prototypech přebalovacích podložek. Výsledkem byla taška Melobaby, která mě nadchla natolik, že jsem se rozhodla nabídnout ji dalším maminkám. A reakce byly vesměs pozitivní. Těší mne, že se Melobaby dobře prodává nejen v Austrálii, ale i v Evropě a nově i v České republice. Melobaby je navržena v Sydney, ale použitelná kdekoliv! Věřím, že se Melobaby stane spolehlivým a užitečným pomocníkem až do doby, kdy vaše dítě už žádné plenky nebude potřebovat.“

Výhradním dovozcem tašek Melobaby do České republiky a na Slovensko je společnost Mimmo.cz. V prodeji jsou na e-shopu www.mimmo.cz a ve vybraných kamenných obchodech.

 

Zúčastněte se naší soutěže a 3 z vás mohou vyhrát přebalovací podložku Grace!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip