Babinet.cz  /  Magazín  /  Volný čas  /  Cesta za vnitřní moudrostí

Cesta za vnitřní moudrostí

19.1.2012 - Redakce Babinet

Doba není jednoduchá, pokud ale podlehneme strachu a beznaději, nadobro znemožníme pozitivním energiím, aby vstupovali do našich životů, a svět se stane temným místem bez špetky radosti. Vydejte se namísto toho na cestu hledání vnitřní moudrosti a opravdových hodnot, učte se od moudrých lidí a najděte sílu změnit svůj život k lepšímu. 41. MINERVA – mezinárodní výstava zdraví a esoteriky vám o prvním březnovém víkendu pomůže udělat první krok.

Zbavte se s Minervou strachu z budoucnosti a hledejte opravdové hodnoty

yogaMinerva pomáhá lidem zlepšit zdraví, vyřešit tíživé problémy a najít tu pravou cestu k harmonii již jedenáctý rok. Také 3.- 4. března budete mít v pražském Michnově paláci možnost navštívit zajímavé přednášky a semináře, kontaktovat prověřené odborníky z oblasti zdraví a esoteriky a  nakoupit duchovní literaturu, zdravotní pomůcky, léčivé přípravky, doplňky stravy a krásné předměty za výhodné ceny. Kromě toho si však její organizátoři připravili řadu zajímavých novinek.

Nepropásněte ani 4. Malou Minervu, která vám v Michnově paláci 31. 3. nabídne bohatý program navazujících přednášek a seminářů, tentokrát ale bez výstavní části.

A co vás tedy na jarních Minervách čeká?

Poslechněte si písničky na texty z karet „Byl jednou jeden svět“ autorky ing. Zdeňky Jordánové, spisovatelky a učitelky vnitřního růstu (zpívá Hana a Jiří Rakušanovi ). MUDr. Zdena Kmuníčková, žákyně prof. Stanislava Grofa, vám představí holotropní dýchání, kterému se věnuje již dvacet let.

Nechte si vyhotovit záznam aury a čaker pomocí přístroje Aura Video Station a zjistěte, jak jednotlivé systémy vašeho těla a duše reagují např.na Reiki, hluboce relaxační aroma masáže, meditaci či jógu.

Podívejte se na film o legendárním a mýty opředeném lékaři a léčiteli Janu Josefovi Antonínovi Eleazarovi Kittelovi, který žil na pomezí Jizerských hor a Krkonoš na počátku 18. století, a popovídejte si s jeho scénáristou Ivanem Peschkou.

MUDr. Miroslav Procházka vás seznámí s možnostmi využití drahých kamenů v léčitelství.

Ruská léčitelka a senzibilka Elena Tomilina vás naučí Daoskou omlazující masáž - speciální bodovou masáž využívající také dechové techniky a speciální zvuky k ozdravění jednotlivých orgánů, páteře a kloubů.

Ing. Vojtěch Svoboda přidá sebedůvěra a sebevědomí jako náš motor. Dají se ve zdraví ustát a přežít změny, které nás v současném světě zasahují stále častěji? O tom, jak pracovat se stresem, jak pojmout profesní či osobní změnu jako šanci pro novou životní cestu i pracovní kariéru.

PaedDr. Mgr.  Marie Kotábová vás naučí, jak předcházet depresím i jak se jich úspěšně zbavit.
Radomír Klimeš vám ukáže užitečné akupresurní body proti bolestivým stavům.

Nenechte si ujít přednášku doktorky Marty Foučkové: Cesta na druhý břeh nebo Evy Joachimové: Co je klasická čínská medicína.

Kompletní program přednášek a dalších doprovodných akcí najdete na www.minervazdravi.com

O tématu diskutujeme zde.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip