Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Pračka v malém bytě?

Pračka v malém bytě?

4.1.2012 - Redakce Babinet

Mnoho lidí ve svých domovech bojuje s prostorem a tak je jejich prioritou při výběru pračky prostorová náročnost. Nabízejí se hned dvě možnosti, jak problém s místem vyřešit, pračky vrchem plněné či pračky úzké. Značka Whirlpool do nového roku vstupuje s novými modely úzkých praček, které se vlastnostmi plně vyrovnají pračkám se standardními rozměry.

prackaNovinky na trhu AWSE 7100 a AWSE 7120 jsou pračky s hloubkou 44 cm oproti standardním 60 cm, vejdou se do menších prostor a šetří tak místem v domácnosti. Zároveň ale nabízejí kapacitu 7 kg a buben o objemu 47 litrů, takže se nijak nesnižuje jejich výkon. Oba modely jsou zařazeny do energetické třídy A++.

Novinky jsou vybaveny inteligentní technologií 6. smysl, která zaručí dokonalé vyprání díky sensorovým technologiím, které neustále kontrolují znečištění vody a zabezpečují nejlepší možný výsledek. Tato technologie také snižuje spotřebu energie a vody až o 50 %. Dále nabízejí výběr ze 14 programů, zahrnujících ruční praní, jemné prádlo či rychlý 15minutový program. Za zmínku stojí také funkce Clean+, vícefázový prací cyklus, zaručující skvělé výsledky i při nízkých teplotách. Nechybí přehledný dotykový displej usnadňující ovládání spotřebiče.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip