Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Užij si báječnou silvestrovskou noc bez starosti o svůj make-up

Užij si báječnou silvestrovskou noc bez starosti o svůj make-up

29.12.2011 - Redakce Babinet

Chceš si užít bláznivou silvestrovskou noc, ale bojíš se, aby to vydržel i tvůj make-up? Odhoď starosti stranou a vsaď na silvestrovské líčení od RIMMEL London!

Na pleť ošetřenou krémem nejprve nanes Lasting Finish 25 H, dlouhotrvající  make-up super odolný vůči otěru, který s tebou udrží krok tak dlouho, jak jen bude třeba! Ukrývá totiž dva unikátní aktivní pomocníky - revitalizující komplex minerálů pro posílení pleti a zvláčňující složení Aqua Primer, které poskytuje pleti celodenní hydrataci. Díky tomu vypadá pleť svěží, posílená a hydratovaná po celý den… i noc.

Pro zafixování make-upu použij pudr z řady Stay Matte, jehož složení obsahuje přírodní Shine-Control komplex s bavlnou, heřmánkem a okurkou. Napomáhá zklidňovat pleť, rozjasňuje ji a zároveň udržuje její matný vzhled. Není parfemovaný, neobsahuje žádné oleje a neucpává póry, takže je vhodný i pro citlivou pleť.

Tvé oči musí o silvestrovské noci zářit a upoutat pozornost každého! S novými stíny Traffic Stopping Baked Trio (odstín 002, U-Turn) vytvoříš kouzelně dramatický, dlouhotrvající pohled, který doslova zastaví dopravu! Jen pozor na překračování rychlosti . Na horní víčko po celé ploše nanes fialový ze tří trendy odstínů. Tím samým stínem veď linku na spodním víčku těsně pod okrajem řas. Nejtmavší odstín použij na oční oblouk k vnějšímu koutku. Na závěr ještě rozjasni pohled pomocí zlatavého stínu ve vnitřním koutku oka a pod obočím.

Žádné výrazné líčení očí se neobejde bez linky. Použij černou tužku na oči Soft Kohl Kajal (odstín 061, Jet Black), s níž nejprve vykresli linku na horním víčku těsně nad řasami a poté orámujte i spodní víčko pod okrajem řas.

Tou správnou tečkou v líčení očí jsou nádherné husté řasy. Řasenka Volume Accelerator má speciálně vytvořený kartáček, s nímž získáš až 12x objemnější řasy! Jedinečné složení obsahující keratin, kofein a procapil ti navíc zaručí viditelně posílené řasy již během 30 dní jejího pravidelného používání.  

Zdravý a svěží vzhled dodá pleti tvářenka Soft ColourBlush (odstín 131, Madeira). S její pomocí můžeš také obličej jednoduše dotvarovat. Nezapomeň na pravidlo, že světlejší části vystupují, zatímco tmavší ustupují.

Nejen oči, ale také rty by měly v tuto významnou noc upoutat pozornost! O to se postará dlouhotrvající rtěnka Lasting Finish by Kate v úžasné červené barvě (č. 01). Tento odstín vybírala samotná Kate Moss, takže stejně jako ona způsobí dokonalý rozruch a nenechá nikoho chladným!

Pomyslnou třešničkou na dortu dokonalého looku jsou krásné nehty. Vsaď na laky LYCRA PRO, jejichž součástí je průlomový aplikátor Maxi Brush, díky němuž je lakování tak snadné! Má revoluční široký a plochý design, který byl vyroben speciálně tak, aby se přizpůsobil každému tvaru nehtu a pokryl ho perfektní rovnoměrnou vrstvou jediným tahem. Na poslední den v roce bude ideální odstín 325 (Hot Gossip), který dokonale ladí k červeným rtům!

Užij si skvělou silvestrovskou noc, tvůj make-up od RIMMEL London s tebou udrží krok!

Doporučené maloobchodní ceny :

make-up Lasting Finish 25H                199 Kč / € 7,99


pudr Stay Matte                                  109 Kč / € 4,49

oční stíny Traffic Stopping Baked Trio     169 Kč / € 6,49
- odstín č. 002, U-Turn

tužka na oči Soft Kohl Kajal                  119 Kč / € 4,79
- odstín č. 061, Jet Black

řasenka Volume Accelerator                  229 Kč / € 8,99

tvářenka Soft Colour Blush                    139 Kč / € 5,09
- odstín č. 131, Madeira

rtěnka Lasting Finish by Kate                 129 Kč / € 4,59
- odstín č. 01               

lak na nehty LYCRA PRO                        99 Kč / € 3,49
- odstín č. 325, Hot Gossip

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip