Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Krásné dárky pod stromeček od Zepter

Krásné dárky pod stromeček od Zepter

7.12.2011 - Redakce Babinet

Společnost Zepter International nenabízí pouze dokonalý systém zdravého vaření a kuchyňského vybavení, ale také kvalitní kosmetické výrobky, certifikované lékařské přístroje BIOPTRON a spotřebiče pro zdravou a čistou domácnost. Připravili jsme pro vás několik tipů na exkluzivní vánoční dárky od Zepter, na základě kterých se můžete nechat inspirovat…

Biolampy BIOPTRON Pro 1 a BIOPTRON Compact III – certifikované lékařské přístroje

Světlo BIOPTRON je polarizované světlo, které velmi šetrně a bezpečně pomáhá odbourávat nejrůznější zdravotní potíže. Světelná terapie Bioptron napomáhá při hojení ran a obnově tkání, působí proti bolesti a má také protizánětlivý efekt. Je vhodná pro všechny členy rodiny bez rozdílu věku – od seniorů, přes sportovce, pro ženy v období těhotenství i po porodu a také děti. Výhodou je velmi jednoduché použití jak v domácnosti, tak v lékařských zařízeních.  Více o biolampách BIOPTRON »

Kolekce nádobí Zepter Masterpiece

Společnost Zepter International je odborník na zdravé vaření díky vysoce kvalitnímu nádobí z ušlechtilé oceli. Potraviny v něm lze zpracovávat v páře a s minimálním použitím tuku, díky čemuž výrazně snížíte energetickou hodnotu připravovaných pokrmů. Díky speciálnímu akutermickému dnu nádob Zepter se výrazně zkracuje doba vaření. Jeden centimetr silné dno vyrobené z několika vrstev slitin totiž okamžitě přenáší teplo z varné desky do nádoby, vaření je výrazně rychlejší a následně je teplo v nádobě uchováváno mnohem déle, než je tomu u běžného nádobí. Pomocníkem k nezaplacení šetřícím nejen čas, ale i energii, je populární varný sloupec. Díky dokonalé kompatibilitě nádob je možné vařit v několika vrstvách nad sebou. Teplo se rovnoměrně rozvádí mezi jednotlivými patry a uvnitř nádob nepřetržitě cirkuluje pára. Více o nádobí Zepter Masterpiece »

Tuttoluxo 6S – s párou je velký úklid hračka

 Vyzbrojený přírodní silou, účinně a přirozeně zbaví vaši domácnost špíny a nečistot díky 6 jedinečným hlavním funkcím, které předčí jakýkoli běžný vysavač.

TUTTOLUXO 6S umožňuje snadno se zbavit nečistot, roztočů a všech ostatních mikroskopických tvorů žijících v našich domácnostech, aniž bychom museli náš život ohrožovat drahými a jedovatými chemickým látkami.
Nejmodernější technologie, 6 hlavních funkcí, snadná manipulace, 3 patentované systémy, bohatá sada příslušenství – to vše skrývá tento progresivní spotřebič. Více o TUTTOLUXO 6S »

Kosmetické kazety La Danza (pro ženy)

Řada kosmetiky La Danza nabízí několik luxusních kosmetických kazet, které jsou ideálním vánočním dárkem pro každou ženu. La Danza je kosmetická řada výrobků určená pro zralou pleť (50+). Červenou koženou kazetu, která je vyrobena z pravé kůže, můžete navíc snadno proměnit např. v elegantní šperkovnici. Více o kosmetice La Danza »

Veškeré výrobky Zepter si lze prohlédnout a zakoupit v prodejně Zepter ve Spálené ulici č. 55, v Praze nebo u svého reprezentanta Zepter. Kontakty a více informací najdete na www.zepter.cz a www.zepterclub.cz.

Hrajte o automobil SEAT Altea XL a exkluzivní Zepter ceny ve Velké milionové hře Zepter 2011. Více na www.zepterhra.cz.


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip