Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jak vybrat šperk (nejen) pro děti

Jak vybrat šperk (nejen) pro děti

6.12.2011 - Mojmír Jaroš

ZirafaMáte stres z vánočních nákupů v přeplněných obchodních centrech? Máme pro Vás tip, jak snadno vybrat dárek nejen pro dospělé, ale i pro Vaši ratolest bez tlačenice a davů!

Určitě s námi souhlasíte, že nejen velké, ale i menší slečny se rády zdobí. Takže milým šperkem Vaši princeznu jistě potěšíte. Jak na to, a přitom se vyhnout davům v obchodech a ušetřit čas na nákupech v prosincovém pošmourném počasí? Využijte internetových obchodů a nakupte v pohodlí a teple vlastního domova. Vše si můžete pečlivě prohlédnout a rozmyslet, do nákupu Vás nikdo nenutí.

Jak vybrat šperk pro dítě a na co si dát pozor?

Dětské šperky se vyrábí z nejrůznějších materiálů, jako je zlato, nerez, sklo, bižuterie, přírodní materiály a mnoho jiných. My bychom Vaši pozornosti doporučili šperky stříbrné. Šperky z tohoto ušlechtilého kovu určitě nezruinují Vaši kapsu, takže i když dítě šperk ztratí nebo rozbije, není škoda převeliká. Stříbro je také obvykle dobře snášeno a málokdy způsobuje alergie (platí zejména pro kousky s ryzostí 925/1000 a vyšší). V neposlední řadě je v dnešní době stříbro módní a žádané.

Kocicky

Jaké šperky jsou vhodné? Děti mohou nosit modely určené dospělým parádnicím, ale v nabídce jsou i speciálních dětské vzory. Takové šperky jsou obvykle menší a lehčí, barevné nebo s veselými motivy. Nejvíce oblíbené jsou náušnice, přívěsky a prstýnky doplněné barevnými kamínky a ve tvaru například milých zvířátek – hrošíci, kočičky, žirafy, medvídci, sloni pro štěstí a mnohé další. Vhodné šperky pro děti by určitě neměly být ostré, ale se zaoblenými tvary.

Řadu pěkných dětských šperků si můžete vybrat v nabídce specialisty na stříbrné šperky – internetového klenotnictví STRIBRO.EU. Kromě stříbrných šperků jsou v nabídce také pěkné kousky z oceli a přírodních materiálů.

Medvidek

Velkou výhodou tohoto e-shopu je, že veškeré vystavené zboží mají skladem, takže zboží dostanete bez dlouhého čekání - nejčastěji druhý den po objednání! Pro objednávky nad 850 Kč je poštovné zdarma, levnější kousky Vám pošlou za férovou cenu 60Kč (nebo na dobírku za 90Kč) nebo pomocí ulozenka.cz.

Pokud chcete mít jistotu, že vybraný šperk dorazí včas pod stromeček, doporučujeme objednat nejpozději 20. 12. do 12 hodin.

A dobrá zpráva nakonec – pro návštěvníky z Babinetu platí do konce roku sleva 10% na celou nabídku e-shopu, stačí do objednávky uvést slevový kód BABINET.

www.stribro.eu

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip