Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Ideální vánoční dárek pro všechny – multimediální čtečka Wooky

Ideální vánoční dárek pro všechny – multimediální čtečka Wooky

4.12.2011 - Redakce Babinet

Společnost Wooky představí o letošních Vánocích první řadu multimediálních čteček s plnou českou lokalizací. Veškeré ovládání je v češtině a díky stejnojmenné aplikaci umožňuje čtečka mimo jiné nákup elektronických knih a časopisů. Veškeré české i zahraniční tituly jsou k dostání v českém a slovenském jazyce, více než 1000 z nich je zcela zdarma. Kvalitní, na ovládání velmi jednoduchá zařízení jsou navíc nejlevnější na českém trhu.

„Elektronické čtečky Wooky jsou vysoce kvalitní lokalizovaná zařízení, která nejen plně podporují češtinu, ale jsou navíc cenově dostupná každému. Věříme, že čtečkami Wooky pomůžeme rozvoji trhu s elektronickými knihami v České republice. Hodí se na cestu do práce, do parku i na dovolenou,“ říká Lukáš Novák, ředitel společnosti Wooky a.s.

Kompletní nabídka

V nově představené řadě se nacházejí hned dvě zařízení. Jde o dva druhy tabletů.

Wooky tablet reader je vybaven operačním systémem Android a nabízí tak kromě čtení elektronických knih a časopisů také mnoho dalších možností využití od čtení e-mailů, práce s dokumenty, surfování na internetu, přehrávání videí a hudby po přístup na sociální a komunikační sítě, jako jsou Facebook, gTalk, ICQ atd. Tablet je vybavený 7“ dotykovým displejem, pro další usnadnění ovládání slouží boční tlačítka.

Zaváděcí cena: 2 490 Kč

Wooky tablet 2.0 je stejně jako Wooky tablet reader vybaven operačním systémem Android ve verzi 2.3 umožňujícím užívání mnoha užitečných aplikací. Tablet se vyrábí s 8“ multidotykovým displejem, který umožňuje ovládání více prsty, výkonným 1GHz procesorem a 8GB pamětí pro ukládání knih, dokumentů a aplikací s možností dalšího rozšíření paměti. Navíc má přední fotoaparát a najdete zde také oblíbené hry, které ocení především děti.

Zaváděcí cena: 3 999 Kč

Váha čteček Wooky se pohybuje od 370 g do 490 g, nechybí jim WiFi pro připojení k internetu, jsou jednoduché na ovládání a mají mnoho přednastavených aplikací.

Aplikace Wooky

Pro čtení elektronických knih a časopisů je ve čtečkách Wooky připravena stejnojmenná aplikace, pomocí které lze prohlížet, nakupovat i číst elektronický obsah. Stačí si na začátku vytvořit účet pomocí rychlé registrace. Následně budete mít přístup jak na internetový obchod, tak do své elektronické knihovny. Aplikaci si navíc můžete nainstalovat i do počítače nebo chytrého telefonu a kromě elektronické čtečky tak budete mít přístup ke svým knihám až ze šesti různých zařízení. U každé knihy naleznete možnost získat zdarma její ukázku, než se rozhodnete pro její nákup. Více než 1000 knih je k dispozici zcela zdarma. Při čtení svých knih budete mít možnost si dělat v textu záložky, a tak není problém se k rozečtené knížce kdykoli vrátit či s textem dále pracovat.

Vánoční nabídka Wooky – první nákup zdarma

Pokud si pořídíte jednu z elektronických čteček Wooky do 31. prosince 2011, získáte první placenou knihu dle vlastního výběru zdarma. Zároveň si můžete objednat některé z časopisů na dva, resp. tři měsíce zcela zdarma.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip