Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Pohodové Vánoce - Kdo si hraje, nezlobí

Pohodové Vánoce - Kdo si hraje, nezlobí

2.12.2011 - Tomáš Kos

Nevíte jaký dárek věnovat Vašim dětem pod stromeček? Co třeba dětská hřiště Jungle Gym.

Jungle

Napadá Vás otázka proč kupovat hřiště v zimních měsících? Právě nyní můžete využít veškeré slevy, které k těmto hracím prvkům nabízíme. Na veškeré hrací sestavy id oplňky pro hřiště Jungle Gym je nyní 10% sleva, dále pak zlevněná instalace hracího prvku na klíč. Objednáte-li si hrací sestavu nyní budete za odbornou instalaci platit pouze 50% z běžné ceny montáže. Další sleva, kterou nabízíme je doprava zdarma.

Dětské hřiště montovat nyní, dřevěný konstrukční materiál můžete uschovat a vše postavit až z jara. Pod stromeček můžete věnovat dětem montážní krabici a příslušenství s doplňky. Hrací sestavy Jungle Gym jsou tedy tím překvapením, které můžete dětem dopřát.

Jundle

Máte-li už dětské hřištězakoupené a postavené, tak můžete dětem doplnit jejich hrací věž o různé příslušenství např. dalekohled, periskop, provazový žebřík, volant atd. Nebo doplnit již stávající hrací věž o nějaký modul, např. Bridge, Climb, Swing atd.

Opět můžete u modulů objednat pouze montážní krabici pod stromeček a dřevěný materiál dokoupit až počátkem jara.

Dětská hřiště vyrábíme ze smrkového dřeva, které je ochráněno tlakovou impregnací. Tato impregnace ochrání dřevěnou konstrukci proti hnilobě, povětrnostním vlivům a škůdcům, navíc prodlouží životnost Vámi pořízené hrací sestavy. Hranoly dodáváme v profilu 9x9cm.

Jungle

K hrací sestavě kromě dřeva dostanete montážní krabici a skluzavku. Skluzavka je vyrobena z odolného, tvrzeného plastu. Není tedy žádný problém, když celoročně necháte hrací sestavu venku na Vaši zahradě, skluzavka tím nijak neutrpí .. Montážní krabice obsahuje veškeré potřebné věci pro sestavení hrací sestavy. Obsahem krabice je spojovací materiál, zemní kotvy, plachta pod pískoviště, síť proti kočkám, madla, šprušle, atd. Jedná se tedy o kompletní hrací sestavu, tudíž pro sestavení potřebujete pouze vrtačku. Stačí tedy jen si vybrat hřiště a objednat

Nevíte-li pro jaké dětské hřiště nebo příslušenství se rozhodnout? Zvolte možnost nákupu dárkového poukazu, který udělá radost pod stromečkem a zajistí Vám čas na rozmyšlenou.

Jungle

Dárkové poukazy na hrací sestavy a příslušenství Jungle Gym nabízíme v nominální hodnotě 1.000/3.000/5.000,- a 10.000,-Kč.

Dodací termín u hracích sestav a příslušenství Jungle Gym je nyní pouze dva pracovní dny od závazné objednávky. Je tedy možné objednávat zboží ještě 21.12.2011 se zárukou doručení do 23.12.2011. Využijte tedy možnost rozveselit Vaše děti u vánočního stromečku.

 Vyhrajte poukaz v hodnotě 3 000 Kč a vyberte si libovolný dárek na Jungle-gym.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip