Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Thermoval rapid flex s plyšovou hračkou pro děti

Thermoval rapid flex s plyšovou hračkou pro děti

1.11.2011 - Redakce Babinet

S podzimní edicí digitálního teploměru Thermoval rapid flex s ohebnou špičkou získáte pro svou ratolest navíc zdarma milé plyšové zvířátko, které má v nožičkách magnetky a dá se připevnit třeba na ledničku nebo si s ním mohou děti hrát.  Měření teploty pomocí teploměru Thermoval rapid flex ještě nikdy nebylo tak snadné – podle místa aplikace trvá 6 až 40 sekund a naměřený výsledek na displeji je dobře čitelný i pro osoby se slabším zrakem. Baterie, která je součástí balení, zaručuje životnost až 4.000 měření, samozřejmostí je prodloužená záruka na 3 roky.

Teploměr je vhodný pro všechny způsoby měření teploty – v podpaží, v ústní dutině i rektální měření. Především u malých dětí je rektální měření tím nejvhodnějším způsobem, protože zde naměřená hodnota nejpřesněji odpovídá skutečné teplotě organizmu a lze ji zde také naměřit nejrychleji.

Další podzimní novinkou je osvědčený digitální teploměr Thermoval rapid kids s příbalem vitamínů Marťánci, které se v sychravých podzimních měsících budou jistě hodit. K  přednostem pestrobarevného digitálního teploměru Thermoval rapid kids s veselými motivy patří především rychlé měření teploty v řádu desítek sekund či paměť pro uchování poslední naměřené hodnoty. Teploměr je stejně jako ostatní digitální teploměry Thermoval odolný proti pádu a voděodolný. Především však neobsahuje rtuť, která je nebezpečná jak pro lidský organismus, tak i životní prostředí.

Doporučená maloobchodní cena teploměrů Thermoval

  • Thermoval rapid flex s plyšovou hračkou: 230 korun

  • Thermoval rapid kids s příbalem vitamínů Marťánci: 198 korun

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip