Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Bytové doplňky jako šperk domova

Bytové doplňky jako šperk domova

31.10.2011 - Irena Spirová

Líbí se Vám moderní, retro, vintage či francouzský styl bytových doplňků? Máte rádi maličkosti, které udělají Váš dům ještě útulnějším? Milujete kouzlo Francie a vůni rozkvetlého levandulového lánu? Chcete svoji domácnost přiblížit francouzskému či venkovskému útulnému domečku? Připravili jsme pro Vás krásné doplňky, které promění Vaši domácnost v oázu útulnosti.   
Francie
Pro letošní podzim a zimu je naprostým hitem retro styl, který vdechne do Vašeho domova kouzlo dávných časů. Retro je styl, který se vrací opět do módy a hodí se do každé domácnosti či na chaty a chalupy. Je velice oblíben mezi mladou generací, ale i starší generace se k tomuto stylu rádi ubírají.

Retro
 
Pro milovníky moderního stylu máme připraveny luxusní barevné vázy, jídelní soupravy, hrnky, šálky a mnoho dalšího. Moderní styl patří stále mezi nejoblíbenější. V naší nabídce najdete krásné barevné vázy, obaly na květiny, ale i decentní a elegantní jídelní soupravy v jednoduchém designu. Stačí si jen vybrat, která barvička je právě Vám sympatická.

Kvetniky
Pěkný domov Vám přináší nejen originální bytové doplňky v různých stylech a elegantní jídelní soupravy, ale i krásné ručníkové a plenkové dorty, přírodní kosmetiku, velký výběr čajů a naprostou novinkou jsou dárky pro kočičí a psí miláčky – luxusní italská kosmetika pro domácí mazlíčky. V naší nabídce najdete přírodní kosmetiku z různých koutů světa.

Mydla


Internetový obchod Pěkný domov Vám přináší velký výběr bytových doplňků, jídelních souprav, váz, přírodní    kosmetiky, dárkových mýdel a spoustu dalších dárků, kterými můžete udělat radost sobě nebo někomu jinému.

  Pekny-domov.cz (pro ČR), Pekny-domov.eu (pro Slovensko)      

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip