Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Activia Krémová - sladká tečka po každém jídle

Activia Krémová - sladká tečka po každém jídle

10.10.2011 - Redakce Babinet

Společnost Danone uvádí na trh mléčných výrobků nový kysaný mléčný výrobek Activia Krémová ve třech příchutích jahoda, broskev a malina.

Novinka Activia Krémová je kombinací hustého krémového jogurtu s kousky ovoce. Její husté krémovité struktury je dosaženo vyšším podílem bílkovin. „S obsahem bílkovin a 3,5 % tuku je tak Activia Krémová lehká a nutričně vyvážená,“ hodnotí přednosti nového produktu Jana Zámostná, Brand Marketing Manager Danone. Stejně jako každý kysaný mléčný výrobek Activia, i Activia Krémová obsahuje unikátní živou kulturu Bifidus ActiRegularis®. „Activia Krémová tak jako sladká tečka na závěr pomáhá hýčkat zažívání po každém jídle,“ dodává Zámostná.
Activia Krémová je k dostání ve třech příchutích – jahoda, broskev a malina. Prodává se v novém kelímku ve speciálním dvojbalení.

jahoda

Kysané mléčné výrobky Activia obsahují dvě klasické jogurtové kultury Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus a unikátní živou kulturu Bifidobacterium animalis  subsp lactis DN-173 010, známou pod obchodním názvem Bifidus ActiRegularis®. Pozitivní účinky Activie na zažívání prokazuje řada studií provedených v České republice i ve světě. Celkem bylo publikováno již 18 klinických studií týkajících se výrobku Activia. Společnost pro probiotika a prebiotika na základě laboratorních testů potvrdila, že výrobky Activia obsahují deklarované množství živých probiotických mikroorganismů na konci doby spotřeby. Tento test prokázal, že jeden kelímek Activie (120 g) obsahuje více než 4,25.109 živých probiotických bakterií.

Kysané mléčné výrobky Activia společnosti Danone jsou ideální součástí jídelníčku všech, kteří dbají o zdravý životní styl a zároveň nechtějí zažívat každý den pocit nafouknutého břicha. Výzkum společnosti Ipsos Tambor z roku 2009 ukazuje, že zažívacími potížemi trpí více než polovina respondentů a že 56 % dotazovaných považuje pocit nafouknutého břicha za normální a nijak své problémy neřeší. Každodenní pravidelná konzumace probiotického mléčného výrobku Activia v rámci vyvážené stravy a zdravého životního stylu přispívá k pohodě zažívání.
Společnost Danone nabízí kromě Activie Krémové také Activii Bílou, Sladkou Bílou, Ochucenou, Vlákninu, Svěží & Fit, Tvarohovou a Activia Nápoje.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip