Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Suché šampony - záchrana pro Vaše vlasy

Suché šampony - záchrana pro Vaše vlasy

6.10.2011 - Redakce Babinet

syosssyossDopřejte vlasům den svěžesti a krásy navíc! Mastné a zplihlé vlasy vám na dobrém pocitu ani na kráse nepřidají. Jenže i když o sebe pravidelně pečujete, někdy se můžete dostat do situace, kdy zkrátka nemáte možnost si vlasy umýt. Důvody jsou různé. Možná hodně cestujete a sprchu nemáte stále po ruce. Nebo neteče teplá voda a ve studené se vám vlasy mýt nechce? Velmi prozaickým a častým důvodem je pak nedostatek času. Ať už je příčinou vaší svízelné situace cokoli, nyní máte po ruce jednoduché a účinné řešení - suché šampony Syoss.

Exkluzivní řada výrobků značky Syoss se rozšiřuje o nové suché šampony Syoss, které vašim vlasům nabídnou den svěžesti a krásy navíc. Pročistí a osvěží vaše vlasy, kdykoli to potřebujete, dokonce i když žádná sprcha nebo koupelna není v dosahu. A to vše za přijatelnou cenu. Následujte trend v péči o vlasy, který se šíří ze Spojených států do Evropy.

Suché šampony jsou určeny pro mastící se vlasy, jež trápí muže i ženy. Díky svému účinnému a inovativnímu složení vstřebávají přebytečnou mastnotu a nečistoty, které účesu berou krásu. Jsou skvělou alternativou pro situace, v nichž nemáte možnost si vlasy rychle umýt. Oceníte je i ve chvílích, kdy chcete unaveným vlasům rychle dodat objem, trochu je oživit nebo chcete-li o den prodloužit životnost svého účesu. Nové suché šampony Syoss

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip