Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Také Vám Vaše děti tak rychle rostou?

Také Vám Vaše děti tak rychle rostou?

5.10.2011 - Stáňa Jančíková

RulickyTaké Vám Vaše děti tak rychle rostou? A mají velkou spotřebu oblečení? A Vám se zdá, že neděláte nic jiného, než že běháte a sháníte nové a nové věci a utrácíte větší a větší sumy (protože čím větší děti, tím větší nároky) za parádu svých potomků. ZASTAVTE SE A ČTĚTE! Nabízíme Vám řešení zvané second hand.

V posledních pěti letech se u nás rozmohl prodej anglických oděvů z druhé ruky.

Anglie je centrem módy a Angličané na sobě nešetří. Věci dovezené z Anglie jsou moderní a nejvíce zachovalé.

A proč nakupovat právě v second handu?

HolcickaNakupovat v second handu se vyplatí především nakupujeme-li pro děti. Děti rychle rostou a oblečení spotřebovávají, takže první důvod, kterým je úspora peněz, je nasnadě . Na čem jiném se dá ušetřit a nemít přitom špatné svědomí, že šetříme na úkor kvality? Na jídle? Na knížkách nebo hračkách? Nebo snad na botičkách? Raději než na tržnice pojďme nakupovat levné věci do second handu. Nákupem v second handu naopak kvalitu získáme. Pořídíme tu oblečení značkové a moderní. Značkoví výrobci velmi pečlivě hlídají kvalitu materiálů i zpracování. Víme že bavlna je opravdu bavlna a červená barva nám nepustí, oblečky nezpůsobí našim dětem kožní problémy (ne tak oblečení z tržnic…a navíc ty věčné díry, povolené švy a rozbité zipy!). Nakoupíme-li ještě navíc na internetu, úspora bude dvojí. Internetové obchody bývají levnější, protože mají minimální provozní náklady.

ChlapečekDruhým neméně důležitým důvodem je to, že nakupováním v second handu přispíváme na charitu. Týká se to především charitativních organizací v Anglii, ale některé second handy v této „anglické tradici“ pokračují a přispívají na dobročinné účely i u nás (www.mimiweb.cz přispívá na UNICEF). Nemyslíme jenom na svoje děti, ale i na děti ostatní. Kéž by byly všechny tak šťastné, jako ty naše!

Třetím nezanedbatelným důvodem je ekologické chování. Jednou spotřebovaná energie a suroviny se využijí minimálně 2x. Jak se chováme k přírodě dnes, poznají naše děti už za 30let!

Proto všechno jsme pro Vás vytvořili náš/Váš internetový obchůdek www.mimiweb.cz.

Tak s chutí na nákupy!

Vítejte a buďte tu jako doma!

Stáňa a Karel Jančíkovi

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip