Babinet.cz  /  Magazín  /  Volný čas  /  Tip na víkend: Pivovar Ferdinand pořádá již XX. Pivovarské slavnosti

Tip na víkend: Pivovar Ferdinand pořádá již XX. Pivovarské slavnosti

13.9.2011 - Redakce Babinet

Benešovský Pivovar Ferdinand pořádá v sobotu 17. září 2011 své tradiční, tentokrát již XX. Pivovarské slavnosti. Jako vždy to bude oslava skutečného piva ve společnosti jeho přátel a fandů, odpolednea večer pro pohodové chvíle, setkávání a příjemné zážitky. I letos je co oslavovat, skutečné pivo z Pivovaru Ferdinand stále potvrzuje svou kvalitu.

Z Českých Budějovic si Pivovar Ferdinand přivezl zlatou a bronzovou medaili s titulem „Pivo České republiky“ za polotmavý speciál 13° „Sedm kulí“a černý ležák 11°. První jmenované pivo bylo vyhlášeno „Regionální potravinou 2011“. Po loňském ocenění světlého speciálu 15° “d´Este“ má  pivovar dvě takto oceněná piva.

Slavnosti se tentokrát konají v sobotu 17. září 2011 v areálu pivovaru, který bude pro všechny otevřen od 11 hodin. A od 12 hodiny vypukne bohatý kulturní program, kde v hudební části mají všichni možnost poslouchat a zavzpomínat si s Leškem Semelkou,  zazpívat si s Romanem Dragounem, přidat se k písničkám Štěpána Kojana, seznámit se s hity Lahvátoru, slyšet bluegrass v podání Country Cocktailu, užít si příjemný rock skupiny Bílá Nemoc a vystoupení Čejka Bandu či propadnout rytmu skupiny Škwor.

K programu patří jistě i soutěže o zajímavé ceny, slosovatelné vstupenky a pro děti různé aktivity a soutěže, při kterých se určitě pobaví. Ve stáncích bude připraveno kvalitní občerstvení pro celou rodinu a samozřejmě vynikající točené pivo Ferdinand včetně kvasnicového. A kdo chce vědět, jak se vaří, vydá se na prohlídku pivovaru. Zkrátka: pohodová hudba, dobré jídlo a chuťovky, posezení pod stany, program pro malé i velké

a poctivé skutečné pivo Ferdinand. Co víc si přát....

Pivovar Ferdinand se těší v sobotu 17. září 2011 na pivovarském dvoře na shledanou.

A to za každého počasí, protože stany budou připraveny.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip