Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tajemství zdravého opalování hollywoodských hvězd konečně i u nás!

Tajemství zdravého opalování hollywoodských hvězd konečně i u nás!

8.9.2011 - Redakce Babinet

Každý z nás si je vědom nebezpečí opalování v soláriích nebo na slunci a tak hledáme jiný způsob, který nám přinese krásný opálený vzhled bez strachu z rakoviny kůže či stárnutí pokožky a vrásek.
Je pro nás všechny dobrou zprávou, že konečně i v Čechách se objevil nový a kvalitní způsob zdravého opalování, který je velmi oblíbený jak v Americe tak i v Anglii a využívá jej řada hollywoodských celebrit.

opalováníFirma Provocative Beauty přináší na český trh nejnovější technologii opalování bez UV záření, které nabízí 100% zdravé a přirozené opálení. Jedná se o naprostou novinku, která konečně přináší kvalitní formu opálení nástřikem v automatické kabině Pro-B. Systém prošel dlouhodobým vývojem a testováním, takže se už nemusíte bát, že byste odcházeli flekatí nebo oranžoví.

Díky automatické kabině Pro-B docílíte rovnoměrného opálení s přirozeným odstínem, který si můžete vybrat. Celý proces je velmi jednoduchý a rychlý. Stačí se postavit na otočnou podlahu a kabina vás pomocí audioinstrukcí ve zvoleném jazyce provede celým procesem, který trvá pouhých pět minut.

Tento druh opálení si oblíbilo i mnoho českých celebrit a tak není tajností, že od solária upustila modelka Jitka Válková a pravidelně opálení v kabině využívá. Další české celebrity, které kabinu Pro-B pravidelně navštěvují je Gábina Partyšová, Renata Langmannová, Jana Doležalová, Iveta Lutovská, Aneta Vignerová, Lucie Smatanová a mnoho dalších, které jsou z této novinky nadšené, protože se jedná o rychlý a hlavně zdravý způsob opálení, které vypadá jako byste se vrátili od moře a zároveň pečuje o vaši pokožku.

Speciální složení produktů Pro-B jako je např. kyselina hyaluronová, koenzym Q10, aloe vera, panthenol, vitamin E působí proti předčasnému stárnutí pokožky. Produkty neobsahují parabeny nebo umělá barviva.

Pro-B Vám zajistí bronzové opálení, kterého dosáhnete ihned po první aplikaci a tak vypadáte a cítíte se zdravěji a štíhleji.

Opálení s Provokative Beauty ​je velmi populární, protože s používáním krému  Extender vydrží 3-4 týdny.

Standardní součástí samoopalovací kabiny Pro-B je infračervené světlo.

Věděli jste, že pravidelné používání infračerveného světla má mnoho pozitivních účinků?

• pomáhá léčit celulitidu,
• napomáhá hubnutí (bez námahy),
• zlepšuje imunitní systém,
• zvyšuje sílu a vitalitu,
• pomáhá léčit různá kožní onemocnění - jako je ekzém, lupénka a akné,
• detoxikuje tělo,
• dodává více energie a zmírňuje stres,
• ulevuje od bolesti (kloubů, svalů, artritidy).

Kombinace opáleného vzhledu a zároveň péče o pokožku, to je Provocative Beauty.

Kontakt: 606 616 036

Související článek:

Kosmetické opalování v automatické kabině

Krásně opálená i s citlivou pokožkou

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip