Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Pitný režim pro školáky - Dobrá voda se Čtyřlístkem do každé školní brašny

Pitný režim pro školáky - Dobrá voda se Čtyřlístkem do každé školní brašny

7.9.2011 - Redakce Babinet

Znají to pravděpodobně všichni rodiče – neustálé hlídání, aby děti dostatečně pily a udržovaly správný pitný režim, je často nad lidské síly. Se začátkem školního roku každá máma řeší, co nabalit své ratolesti s sebou do školní brašny ke svačině. Ideální pro každého školáka je Dobrá voda dětská s figurkami oblíbených dětských hrdinů ze Čtyřlístku - Fifinky, Myšpulína, Pindi a Bobíka. Děti z lahviček pijí rády a často už jen díky svým oblíbeným postavičkám.

Malé třetinkové lahvičky oblíbené neperlivé ochucené Dobré vody jsou do školní brašny ideální – nezaberou moc místa, nejsou příliš těžké a navíc mají praktický push-pull uzávěr.

Děti si mohou pochutnat na pěti ovocných příchutíchmalina, hruška, bílé hrozny, bezinka a jahoda.

Dobrá voda Čtyřlístek obsahuje oproti jiným slazeným nápojům nebo džusům mnohem méně cukru a oblíbené dětské příchutě ovoce udělají z každého dítěte přeborníka v pití. Navíc jsou všechny varianty Dobré vody Čtyřlístek obohaceny o vitamin C.

Dobrá voda je nejlehčí mineralizovanou vodou na trhu, proto je vhodná pro každodenní pití pro všechny děti. Díky lehké mineralizaci příznivě působí na organismus a je ideální pro dodržování pravidelného pitného režimu. 

Dobrá voda dětská Čtyřlístek je k dostání za příjemnou cenu 9,90 Kč.

Řada Dobrá voda ochucená neperlivá je nejoblíbenější ochucenou neperlivou vodou na trhu. Loni získala prestižní ocenění Volba Spotřebitelů – Nejlepší novinka 2010. O vítězství Dobré vody rozhodli samotní čeští spotřebitelé, kteří ji označili za nejlepší a nejoblíbenější v nezávislém průzkumu realizovaném v průběhu loňského března na reprezentativním vzorku 2 500 respondentů z celé ČR.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip