Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  První instantní kreditní karta na trhu

První instantní kreditní karta na trhu

1.9.2011 - Redakce Babinet

Tesco nabízí zákazníkům novinku, a to instantní kreditní kartu Clubcard, kterou klienti získají na počkání, a ihned po schválení s ní mohou platit.

basketZájemci o kreditní kartu Clubcard mohou díky novému systému schvalování dostat tento platební nástroj ve stánku Tesco Finanční služby v obchodech Tesco okamžitě po podání a schválení žádosti. Po aktivaci karty a zvolení PIN kódu kreditní kartou Clubcard mohou její noví majitelé ihned zaplatit svůj nákup. Poté, co nový majitel obdrží výpis a zaplatí minimálně 4 % z vyčerpané částky, získá plně personalizovanou kreditní kartu Clubcard.

„Zrychlený proces vydání činí z kreditní karty Clubcard nejrychlejší kreditku na českém trhu. Navíc díky věrnostnímu programu získá její držitel výhodný a pohodlný platební prostředek, a to bez čekání a složité administrativy,“ říká Lucie Hadaričová, manažerka Tesco Finančních služeb, a dodává: „Proces vyřízení dočasné kreditní karty Clubcard je jednoduchý. Zájemce o kartu sepíše na stánku Tesco Finanční služby smlouvu, obdrží kartu a může nakupovat.“

Po online ověření zadaných údajů kontaktují klienta pracovníci zákaznického centra a pomohou mu s procesem aktivace. Pokud si klient zvolí svůj PIN kód přes telefon pomocí integrovaného hlasového záznamu, je karta připravena k okamžitému použití na platebním terminálu. Zákazník s ní tak může ihned zaplatit nákup, který už má ve vozíku. V případě, že si klient nezvolí PIN přes telefon, je mu zaslán náhodně vygenerovaný PIN doporučeně do vlastních rukou další pracovní den.

Kreditní karta Clubcard standardu MasterCard spojuje výhody věrnostní karty a moderního platebního prostředku. Držitel získává jejím používáním v Tesco dvojnásobný počet bodů Clubcard a 1 bod kdekoliv jinde v síti MasterCard. Za nasbírané body dostane jednou za tři měsíce poukázky na slevy a slevové kupony na nákup v Tescu. Kreditní karta Clubcard nabízí bezúročné období až 51 dnů, při jeho nevyužití pak úrok 2,19 %, resp. 0,99 % měsíčně pro vyčerpanou částku nad 30 tisíc korun.
 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip