Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Udržujte se v kondici! Souběh podzimních veletrhů wellness a fitness se blíží

Udržujte se v kondici! Souběh podzimních veletrhů wellness a fitness se blíží

30.8.2011 - Martina Procházková

Logo veletrhuJste milovníky odpočinku v luxusním prostředí s prvotřídní péčí o Vaše tělo? Pak jste těmi správnými, pro které je připravován tradiční 7. ročník mezinárodního veletrhu wellness, lázeňství, rehabilitace a estetiky Wellness Balnea, který se pořádá na Výstavišti Praha - Holešovice ve dnech 29. 9. – 1. 10. 2011. Na této podzimní veletržní akci se pravidelně prezentují všichni významní dodavatelé zboží a služeb pro trh wellness a rehabilitace a estetiky. Návštěvníci mohou zhlédnout například vybavení pro vodní procedury, jako např. bazény, whirlpooly, dřevěné vany, pro horké procedury, fitness a wellness centra, či vybavení pro masážní a kosmetická studia. Zároveň se návštěvníci první veletržní den mohou těšit na vyhlášení soutěže krásy – MISS WELLNESS

Tato novinka letošního ročníku přináší novou dimenzi soutěže krásy, kde nerozhoduje ani věk, ani výška. Soutěž MISS WELLNESS je určena pro krásné ženy a dívky s osobním kouzlem, vitalitou a duševní a tělesnou harmonií. MISS WELLNESS bude mít příležitost se stát tváří mnoha firem v oborech wellness, fitness a estetiky. Vítězka zároveň obdrží ceny v hodnotě minimálně 100 000 Kč v oblasti wellness, fitness a beauty. Uchazečky o casting na finále naleznou přihlášku na www.wellness-balnea.cz.

Logo Miss

Lákavý je i bohatý doprovodný program, který v letošním roce nabízí i mezinárodní konferenci na téma „saunování dětí“ pod záštitou mezinárodní asociace saun. Po celou dobu veletrhu jsou připravené přednášky na téma zdravé výživy a hubnutí, ukázky mnoha typů relaxačních i rekondičních masáží, aromaterapie, či semináře pro zájemce o zdravotním cvičení Tai-chi nebo možnost vyzkoušet si diagnostiku pomocí iridologie. V letošním roce jsou pro obchodníky za spolupráce Asociace podnikatelů a živnostníků ČR připraveny panelové diskuze na nejaktuálnější obchodní a investiční témata. Významným partnerem doprovodného programu je i Asociace pracovníků v regeneraci, který pro první veletržní den připravuje odborné semináře na nejrůznější témata v oblasti „nové“ legislativy a wellness, či územního plánování wellness center, koupališť a Aquaparků. Pro návštěvníky je připravena řada soutěží o hodnotné výhry - víkendové wellness pobyty, ročních vstupy do fitness center, balíčky ezkluzivní kosmetiky a další ceny.

MissSouběžnou akcí probíhající na Výstavišti Holešovice je 3. veletrh kulturistiky a fitness Fitness Expo, které v letošním roce bude hostit největší setkání Zumba instruktorů v ČR. V rámci této budou známá fitness centra české republiky prezentovat své nejlepší zumba instruktory v exhibičních vystoupeních.

Svou premiéru v letošním souběhu veletrhů zažije veletrh koupelnového vybavení a designu Moderní koupelny a 1. ročník veletrhu profesionální čistící techniky Clean Expo. Cílem veletrhu Moderní koupelny je veřejnosti prezentovat design, originalitu, účelnost, funkčnost, kreativitu a respektování současných trendů, jak v použitých materiálech, tak v produktech. Veletrh Clean expo je zaměřený především na odbornou veřejnost z oboru úklidových služeb a nabízí vynikající příležitost pro prezentaci nových zařízení a technologií, ale i produktů běžné nabídky v oboru čistící techniky, vybavení a služeb souvisejících s péčí o nemovitost a její příslušenství, a také technologie a služby související s provozem prádelen a čistíren.

Pro vystavovatele veletrhu je také připravena za spolupráce s časopisem Golf a Resortem Darovanský Dvůr golfová soutěž o teambuildingovou akci na golfovém hřišti u Plzně.

Brzy si s námi můžete zasoutěžit o krásné dárky.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip