Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Krásné a zdravé nohy

Krásné a zdravé nohy

29.8.2011 - Redakce Babinet

Léto je sice již pomalu za námi, ale mnoho z nás dává přednost dovolené v zářijových týdnech, neboli babím létě. Přímořská letoviska, historické památky i velkoměsta se pomalu navracejí do svých „mimosezonních“ kolejí, a tak je daleko větší chuť prožít svou dovolenou aktivněji a navštívit místa, která jinak bývají v letních měsících doslova přelidněna.

Ovšem právě s takto prožitou dovolenou jsou spojeny časté přejezdy autem, autobusem, vlakem či letadlem a také mnoho nachozených kilometrů. A naše nohy dostávají zabrat! Kombinaci teplých dnů a oteklých nohou zná asi mnoho z nás, a proto je ceněna jakákoli možnost jim dostatečně ulevit.

Do redakce se nám dostala novinka, a tou byl Avicenum chladivý gel, který by právě s tímto problémem měl pomoci. Jelikož mě zrovna čekala dovolená, tak jsem gel s velkým nadšením okamžitě přibalila do svého zavazadla. Představa, že po každodenním vstřebávání nových zážitků již nenastanou probdělé noci s křečemi a bolestí v lýtkách, mě naplňovala vzrušením.

Gel je extraktem kaštanu koňského, který se spolu s borůvkovým výtažkem podílí na zvýšení cévní elasticity a posílení cévních stěn. Doplňující extrakt z rostliny gotu kola blahodárně působí na krevní oběh a zvyšuje pružnost kůže. Významný antioxidant koenzym Q10 udržuje pokožku zdravou a mladou.

Moje zkušenost s gelem byla opravdu pozitivní. Lehké roztírání, snadné vstřebávání a maximální účinek! Pakliže máte ještě svou dovolenou před sebou a trápí vás problém nateklých nohou, tak vám mohu gel Avicenum opravdu doporučit!

Zakoupit ho můžete na www.aries-shop.cz nebo v nově otevřené prodejně Aries v Praze, v OC Bílá labuť, Na Poříčí.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip