Babinet.cz  /  Magazín  /  Volný čas  /  Televizní show hledá největší český hit

Televizní show hledá největší český hit

22.8.2011 - Redakce Babinet

microNejoblíbenější českou písničku bude hledat nová původní show pod názvem To byl náš hit, kterou od října začne vysílat TV Barrandov. Stanice chystá jedenáct přímých přenosů s živou hudbou a populárními hosty. ČTK o tom dnes informoval ředitel vlastní tvorby a marketingové komunikace Janis Sidovský. 

Diváci mohou do 25. září nominovat skladby do televizního kola, kde bude soutěžit vždy sedm písní z jedné dekády od 30. let do současnosti. Do semifinále postoupí dvě písně z každého období a jedna pak bude vyhlášena největším českých hitem.

Hosté, mezi nimiž podle organizátorů projektu budou hvězdy české populární hudby, budou nejenom zpívat, ale také vyprávět o době, kdy hity vznikly. Show kromě písniček představí design, módu a ikony různých dekád, v nichž hudební produkce vznikala.

Stanice vybrala zhruba 200 domácích skladeb, z nichž diváci na stránce www.tobylnashit.cz mohou nominovat své favority pro televizní kolo. Kritériem pro výběr byla úspěšnost písní v českých rádiích, zajímavý příběh vzniku hitu i původní česká autorská tvorba.

Zdroj: ČTK

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip