Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  To nejlepší pro vaše prádlo – vestavná pračka a kombinace pračky se sušičkou

To nejlepší pro vaše prádlo – vestavná pračka a kombinace pračky se sušičkou

11.8.2011 - Redakce Babinet

Kdo z nás nemá rád vůni čerstvě vypraného voňavého prádla?  A když se ještě k tomu přičte úspora energie, šetrnost k životnímu prostředí a inovativní technologie, máme ještě k tomu dobrý pocit. Jak toho ale docílit? Pro snadné řešení je tu pračka a kombinace pračky se sušičkou Siemens, které se snadno a dokonale skryjí za dveřmi kuchyňského nábytku.

pračkaS vestavnou automatickou pračkou Siemens WI 14S440EU vyperete naráz až 7 kg prádla s možností volby 400-1400 otáček za minutu. Množstevní automatika pak sama přizpůsobí objem spotřebované vody a energie aktuální hmotnosti náplně. Průběh pracího cyklu, počet otáček, teplotu i čas, který zbývá do konce praní, můžeme pohodlně sledovat na velkém displeji umístěném na čelní stěně.

Díky koncepci nerezového pracího varioSoft bubnu s kapkovitými asymetrickými unašeči vyperete Vaše prádlo šetrně a přesto intenzivně. S programovou automatikou super 15, powerWash, halenky/košile, outdoor, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní bude Vaše prádlo vždy jako nové.
Na jeden běžný prací cyklus, při kterém vypereme 7 kg prádla, spotřebuje pračka 49 litrů vody při spotřebě elektrické energie 1,19kWh, což je o 10% méně než standardní třída A.

Systém AquaStop zabrání jakýmkoli škodám způsobeným vodou! Ve chvíli, kdy je spotřebič vypnutý jsou bezpečnostní systémy uzamčeny a proto není potřeba vypínat vodovodní kohoutek. Teprve v momentě, kdy pračka začíná prát a potřebuje vodu, jsou všechny bezpečnostní ventily otevřeny.

Funkce autoDry, kterou je tento model vybaven, zabrání přehřátí prádla a tím i nerovnoměrnému sušení. Díky mnoha inteligentním senzorům, které měří a řídí teplotu vlhkosti je Vaše prádlo chráněno před přesušením. Nejen, že s funkcí autoDry nebude Vaše prádlo už nikdy přesušené, navíc s ním ušetříte i čas, který byste jinak strávili žehlením.

Funkcí AquaStop a autoDry je také vybaven další model učený pro vestavbu, kombinace pračky a sušičky Siemens WK 14D540EU.

U tohoto modelu můžeme využít programy: super 15, outdoor, noční program, extra máchání, mix, košile/halenky a další. Pračka vypere až 6kg prádla. V režimu praní a sušení pak až 3 kg prádla s možností volby otáček 400 – 1400/minutu. Množství energie a spotřebované vody si určí spotřebič sám díky množstevní automatice. Na LCD displeji můžeme pohodlně sledovat průběh pracího programu, počet otáček, teplotu a čas, který zbývá do konce cyklu .

„V současné době spolupracujeme s jedním z největším mezinárodních řetězců rychlého občerstvení, ale jednáme i s dalšími. Předpokládáme, že do dvou měsíců se hromadné nakupování stane běžnou součástí marketingu velkých frenšíz,“ říká Tomáš Bátrla, zakladatel Vykupto.cz, a dodává: „V České republice je spojení mezinárodního fast food řetězce se slevovým serverem unikát. Ani ve světě jsem o podobné události neslyšel.“

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip