Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  Se Šmouly se usíná lépe

Se Šmouly se usíná lépe

21.7.2011 - Redakce Babinet.cz

Matějovský uvádí nové povlečení s oblíbenými dětskými hrdiny. Usínat se svými oblíbenými modrými hrdiny mohou děti díky povlečení z dílny společnosti Matějovský, předního výrobce ložního prádla v České republice. Zatímco děti ocení živé barvy a věrohodnost postaviček, které mají rády, maminky zajímá kvalita materiálu a stálost barev. Společnost Matějovský si získala přízeň zákazníků právě díky tomu, že dbá na tato kritéria a na kvalitu je možné se spolehnout. K řadě postaviček, které ožily na dětském povlečení Matějovský, se nyní řadí i Šmoulové.

hezounšmoulinka

„Barevný tisk je náročná disciplína a je důležité dodržovat parametry zdravotní nezávadnosti. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli vlastní technologii, která plně vyhovuje těmto požadavkům,“ říká majitel společnosti Zdeněk Matějovský. Maminky se tedy mohou spolehnout na stálobarevnost a zdravotní nezávadnost, zatímco děti si užijí své kamarády dosyta.

Šmoulové jsou oblíbení již po několik generací, vždyť jsou na světě již přes padesát let! Dnešní děti s nimi mohou usínat a dovyprávět si tak příběh, který začal během dne. To vše na polštáři a pod pokrývkou, na kterých jsou modří skřítci jako živí. Povlečení se Šmouly je k dostání v provedení pro kluky nebo pro holčičky - jejich Šmoulové se prohánějí jak po modrém, tak po růžovém podkladu. Šmoulové se tak řadí k dalším licencovaným výrobkům společnosti Matějovský.

Doporučená cena za povlečení Matějovský s motivem Šmoulů je 795 Kč. V ceně je zahrnutá přikrývka (140x200 cm) a polštář (70x90 cm). Ať se dětem se Šmouly krásně usíná!

pokojík

O společnosti Matějovský

Společnost Matějovský, přední český výrobce ložního povlečení, byla založena v první polovině 90. let podnikatelem Zdeňkem Matějovským. Na českém trhu působí již 20 let a patří mezi nejvýznamnější výrobce českého textilního průmyslu. Počátky podnikání v první polovině 90. let nebyly snadné. Textilní produkty vlastní výroby prodávala společnost nejdříve jen ve svém okolí, ale brzy došlo k uzavření dohody s obchodním domem Máj a podnikání se začalo rozvíjet. Dnes značka Matějovský udává tempo zdejšímu trhu. Je jedničkou na trhu s ložním povlečením, prostěradly, ručníky, a od června 2011 nabízí svým zákazníkům také noční prádlo pod značkou Matějovský Collection. Své produkty nabízí přes e-shop a ve vybraných prodejnách bytového textilu. Většina finančních prostředků směřuje do vývoje nových technologií. Design produktů vzniká ve studiu ve Francii a v dalších zahraničních firmách. Od roku 2000 společnost vyrábí licenční povlečení s oblíbenými motivy pro děti jako je Krteček, Hello Kitty apod. Značka Matějovský, založená na rodinném úsilí a tradici, má do budoucna cíl udržet si stávající pozici lídra na českém textilním trhu a expandovat do Německa, Polska, Maďarska a na Slovensko. Více informací o společnosti Matějovský a jejích produktech najdete na www.matejovsky-povleceni.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip