Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  Eurobabička se blíží do finále

Eurobabička se blíží do finále

19.7.2011 - Redakce Babinet

Eurobabička se blíží do finále! Z přihlášených babiček bylo vybráno 120 soutěžících. V květnu pak na čtyřech místech v republice proběhly základní castingy, a to v těchto městech: 19.5.2011 – Praha, 21.5.2011 – Hradec Králové, 25.5.2011 – Ostrava, 28.5.2011 – Brno. Každou soutěžící čekal pohovor po telefonu a po té byly vybrané babičky pozvány na casting nejblíže jejímu bydlišti, kde je čekaly tři disciplíny.

Eurobabička

Nejlepší z castingů max. 16 postoupí do semifinále které připravujeme na 10. září v Lázních Poděbrady a odtud 10 nejlepších postoupí do závěrečného finále 22.řijna, v Lázních Poděbrady. Záznam ze soutěžního semifinále i finále bude odvysílán na TV Metropol.

Diváci se mohou těšit na skvělou zábavu. Kromě vítězky hlavní kategorie, která získá titul MISSIS Eurobabička 2011 České a Slovenské republiky, bude vyhlášeno druhé a třetí místo a také další doplňkové kategorie.

I vy, čtenáři magazínu Babinet.cz, můžete svými hlasy poslat svoji favoritku do dalších kol soutěže a to na www.eurobabicka.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip