Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Pozvánka: Oslavte Den dětí v PALLADIU

Pozvánka: Oslavte Den dětí v PALLADIU

22.5.2011 - Redakce Babinet

Smajlík Smíša, Any Tany a pan Něco? To jsou účinkující, kteří pobaví Vaše děti v Továrně na blbinky v PALLADIU! Ve středu, 1. června od 15:00 do 17:00 hodin, je na patře -2 pro všechny děti připraven speciální zábavní program. Těšit se můžou na tanec, hudbu, hry, klaunské vystoupení, modelování balonků, skákací hrad a malování na obličej. Žádný oslavenec od nás neodejde s prázdnou, jelikož sladká odměna, popcorn a dárky jsou připraveny skutečně pro každého!

Maminky mohou v tento den využít speciálních nabídek a slev. Např. v obchodě Mothercare je pro ně připravena 30% sleva na hračky (hračky Early learning center) a v obchodě Original Marines dostanou slevu 20 % na veškeré dětské oblečení. Dárek k nákupu je pro ně připraven ve Světě Her (při útratě nad 400 Kč) a také v prodejně Sparkys (při útratě nad 300 Kč). Více nabídek a slev najdete na www.palladiumpraha.cz

Přijďte strávit příjemný Den dětí k nám do PALLADIA!

PS: Myslíme i na Vás, milé maminky! Pokud se stanete fanoušky PALLADIA na Facebooku, dostanete od nás dárek – voucher na slevu 20 % do prodejny Sephora v PALLADIU. Stačí, když na tomto linku kliknete na tlačítko „Líbí se mi“, a dárek bude Váš!

Zúčastněte se také naší soutěže a vyhrajte pro své ratolesti ke Dni dětí dárek od PALLADIA!

Tip na další akci PALLADIA: Navštivte vystoupení dětí z dětských domovů s názvem DEJME ŠANCI DĚTEM a to ve čtvrtek 26. 5. od 17:00 do 18:30 h! Děti z jihomoravských dětských domovů, superfinalista televizní soutěže Talentmania, Milan Sulej a Anife Vyskočilová se na Vaši podporu budou těšit na patře -2. Více o akci najdete zde.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip