Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte tablety IMEDEEN®, dárek pro Vaši krásu a atraktivní vzhled

Vyhrajte tablety IMEDEEN®, dárek pro Vaši krásu a atraktivní vzhled

20.5.2011 - Renáta Řeháková

Osvědčenou cestou jak přelstít působení času a uspěchaného životního stylu na pleť je užívání anti-aging tablet IMEDEEN®. Tři různé přípravky pro výživu vnitřních vrstev kůže v jednotlivých věkových obdobích (30+, 40+, 50+) dodají pokožce přesně ty látky, které v daném věku potřebuje, aby byla opět hladká a zářivá. Pro atraktivní bronzový odstín kůže a její ochranu před stárnutím vlivem UV záření vyzkoušejte také jedinečné „opalovací“ tablety stejné značky.

I v parném létě bude díky tabletám IMEDEEN® vaše pokožka skvěle hydratovaná a navíc pevnější, hladší a na pohled mladší a zářivější. Pigmentové skvrny a červené žilky budou méně viditelné, kůže celého těla dlouhodobě viditelně krásnější a zdravější než dříve. IMEDEEN® vychází vstříc požadavkům pleti v každém věku svou nabídkou tří různých variant tablet pro výživu vnitřních vrstev kůže (30+ IMEDEEN derma one™; 40+ IMEDEEN time perfection™; 50+ IMEDEEN prime renewal™). Posledním přírůstkem do nabídky anti-aging tablet je speciální přípravek pro muže.

IMEDEEN derma one™, pokud je vám přes třicet

Přípravek doslova zatočí s prvními vráskami, prozáří, vyhladí a hydratuje pokožku celého těla. Vrátí unavené pleti její přirozenou svěžest a sametový vzhled!

Ve čtyřiceti užívejte IMEDEEN time perfection™

Přípravek pokožku viditelně omladí, vyhladí prohlubující se vrásky a linky. Kůži vrátí její hutnost a pevnost, zlepší její hydrataci, sníží viditelnost červených žilek a pigmentových skvrn a navíc pokožku ochrání před předčasným stárnutím.

IMEDEEN prime renewal™ zpevní kůži po padesátce

Zpevní, omladí, hydratuje a ochrání pleť žen po menopauze. Snižuje viditelnost pigmentových skvrn a žilek, výrazně zlepšuje stav pokožky na místech více vystavených stárnutí, např. v dekoltu a na rukou.

Doplňte omlazující kůru značky IMEDEEN® o letní péči s tabletami IMEDEEN tan optimizerTM a ochraňte tak pokožku před stárnutím vlivem UV záření. Navíc si, díky tomuto přípravku, užijte krásné, dokonale bronzové opálení, které opravdu vydrží. Užíváním jedné tobolky IMEDEEN tan optimizerTM denně po dobu cca 1 měsíce před začátkem aktivního sluneční paprsky připravíte pokožku na slunce a výrazně omezíte riziko zarudnutí kůže při prvním opalování. Pozor akce: K dvouměsíčním balením anti-aging tablet IMEDEEN® navíc vysoce účinné opalovací tablety IMEDEEN tan optimizerTMna 1 měsíc zdarma jako dárek!

Oslavte s námi výročí 20 let na světovém trhu krásy, zapojte se do soutěží na www.imedeen20.imedeen.cz a vyhrajte IMEDEEN®!

Odpovězte správně na soutěžní otázky a 3 z vás vyhrají opalovací tablety

1. cena: dvouměsíční balení opalovacích tablet v hodnotě 1.400 Kč

2. a 3.cena: měsíční balení opalovacích tablet v hodnotě 700 Kč

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
1.cena: Lenka Krouželová - Pardubice, 2. a 3.cena: Dagmar Dlouhá - Rakovník, Soňa Maková - Jevíčko

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip