Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nechte se při praní inspirovat přírodou

Nechte se při praní inspirovat přírodou

15.5.2011 - Redakce Babinet

Už od nepaměti se lidstvo nechává inspirovat přírodou. Vždyť není divu - naše planeta nám poskytuje obrovský výběr barev, chutí a vůní, které ve svém životě můžeme využívat pro různé účely.

persil

Například eukalyptus - tato subtropická až tropická rostlina obsahuje vonnou, prchavou látku, po staletí využívanou ve farmaceutickém průmyslu. Znáte to sami - po přípravcích obsahujících silici eukalyptol jistě saháte při onemocněních dýchacích cest, silice se přidává do mastí určených na léčbu revmatismu a artritidy. Její využití je ale ještě širší - od již zmíněného farmaceutického a potravinového průmyslu až po kosmetické přípravky, či jako osvědčený repelent proti komárům a molům.

persilEukalyptový olej se nyní využívá jako přísada do pracího prostředku. Můžete tak vyzkoušet žhavou novinku Persil Pure & Natural a těšit se na prádlo provoněné přírodní svěží vůní!

A přitom se o čistotu svého prádla nemusíte bát - kromě eukalyptového oleje obsahuje zmíněný prací prostředek i jedinečný systém Cold Active. To znamená, že se již na začátku pracího cyklu, kdy je voda ještě studená, se aktivuje směs enzymů. Účinné látky tak působí na všechny skvrny již při nízké teplotě. Tím dojde k jejich úplnému odstranění.

Vaše prádlo tak bude mít nejen přirozenou a dlouhotrvající svěží vůni, ale bude i dokonale vyprané.

Dopřejte si dotek přírody i vy!

Vyhrajte půlroční praní s Persilem zdarma!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip