Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte praní na půl roku ZDARMA!

Vyhrajte praní na půl roku ZDARMA!

15.5.2011 - Redakce Babinet

Rádi zkoušíte novinky a přitom dáváte přednost osvědčeným, vyzkoušeným značkám výrobků? Máte rádi prádlo zářící čistotou a provoněné svěží, netypickou vůní? Pak je tato soutěž určena přímo Vám!

persilNový prací prostředek Persil Pure & Natural s přírodním eukalyptovým olejem dodá vašemu prádlu dlouhotrvající svěží vůni a na Vašem oblečení přitom nezůstane ani skvrnka! Díky jeho jedinečné receptuře obohacené o přírodní přísady a systému Cold active začnou na Vaše prádlo působit účinné látky hned ze začátku praní při nízkých teplotách. Žádné skvrny pak nemají šanci!

Kdy se můžete na nový Persil Pure & Natural těšit? Máte štěstí - k dostání je v obchodech již od dubna. Poznáte ho podle moderního designu, který zobrazuje čistotu přírody a nezaměnitelné eukalyptové listy. Vybrat si můžete z několika variant: 4 dávkové (400g prášek), 20 dávkové (2kg prášek a 1,5l gel), 60 dávkové (6kg prášek a 4,5l gel) a 80 dávkové (8kg prášek a 2x3l gel).


A co můžete pro výhru v naší soutěži udělat? Odpovězte na malý dotazník níže a na deset nejšťastnějších čeká 6 kg pracího prášku a 4,5 l pracího gelu Persil Pure & Natural !

Více se o novince dozvíte zde!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Raková - Třešť, Magdalena Kapcziová - Heřmanova Huť, Helena Krejčíková - Praha, Křenovská Alena - Náchod, Gabriela Rážová - Praha, Lenka Minaříková - Černuc, Karel Průšek - Praha, Dana Pampelová - Liberec, Petra Kolářová - Mirošov, Šlajerová Marie - Plzeň

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip