Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /   Volba spotřebitelů 2011 - Nejlepší novinka

Volba spotřebitelů 2011 - Nejlepší novinka

15.5.2011 - Redakce Babinet

vsVolba spotřebitelů - Nejlepší novinka je marketingový program, který již jedenáctým rokem monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky nebo výrobkové řady uvedené na český rychloobrátkový trh během předchozího roku a půl. Jedná se o jediný program, jehož vítěze volí sami čeští spotřebitelé. A Babinet je mediálním partnerem!

Letos je přihlášeno celkem 104 novinek ve 33 kategoriích, což je nejvyšší účast v historii programu. Vítězné produkty budou vyhlášeny na základě průzkumu provedeného na reprezentativním vzorku 3 000 respondentů. Zveřejněny budou na slavnostní závěrečné ceremonii konané v Praze 9. června 2011, kde bude předána také cena poroty za nejinovativnější výrobek.

potraviny

Do programu se mohou zapojit i další hlasující, a to prostřednictvím doprovodných
spotřebitelských soutěží vypisovaných organizátorem, společností ATOZ EVENT, ve
spolupráci s mediálními partnery. Účastníci těchto soutěží mají možnost vyhrát dárkové balíčky v hodnotě 1000 Kč, obsahující nominované výrobky. Vzhledem k letošnímu rekordnímu počtu 33 kategorií, do nichž je zařazeno 104 nominovaných výrobků, bude oceněno přesně 33 vylosovaných výherců, kteří si zvolí svou nejlepší novinku a zaregistrují se na stránkách soutěže. Vítězové spotřebitelských soutěží u jednotlivých mediálních partnerů pak budou také oceněni na závěrečné ceremonii jako nejoblíbenější novinky uživatelů /čtenářů daného média.

Zasoutěžit si s námi můžete zde.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip