Babinet.cz  /  Soutěže  /  Zasoutěžte si o 20 dámských strojků Quattro for Women Bikini 2-v-1

Zasoutěžte si o 20 dámských strojků Quattro for Women Bikini 2-v-1

11.5.2011 - Redakce Babinet

Jste „nad věcí“ a chcete být také bez „roští“? Právě nyní máte tu možnost! Zasoutěžte si s námi o dvacet dámských strojků Quattro for Women Bikini 2-v-1! Quattro for Women Bikini značky Wilkinson Sword je první strojek 2-v-1 vyvinutý speciálně pro ženy, který současně holí i zastřihuje. Nabízí  tak kompletní úpravu dámských intimních partií pomocí jediného strojku a pomáhá udržet pokožku dlouhodobě sametově hladkou.

Základní funkce a parametry:

wilkinson4 ultratenké břity a 2 velké pečující proužky, které umožňují hladké pohyby strojku po konturách těla a zajišťují tak perfektní dlouhodobý efekt a sametově hebkou pokožku.

Bateriově poháněný voděodolný zastřihávač na opačné straně strojku, který umožní dokonalý styling ženských intimních partií. Aktivuje se jediným tlačítkem umístěným na rukojeti.

Ergonomicky tvarovaná a pogumovaná rukojeť z důvodu bezpečné, pohodlné a přesné manipulace se strojkem.

Praktický stojánek do sprchy, který je součástí balení, stačí jednoduše připevnit na zeď a strojek tak mít kdykoliv při ruce. Obavy z mokrého prostředí nejsou na místě. Strojek je kompletně voděodolný a tudíž zcela bezpečný i v prostředí sprchy.

Strojek je standardně nabízen v zeleno-bílém provedení, jehož čistý, přesto výrazný design jistě vynikne v každé koupelně. Odpovězte správně na soutěžní otázky a na 20 z vás čeká  dámský strojek Quattro for Women Bikini 2-v-1!

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip