Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Balíček pro Vaše zdraví: Multi-tabs® Classic se zubní pastou Colgate zdarma

Balíček pro Vaše zdraví: Multi-tabs® Classic se zubní pastou Colgate zdarma

27.4.2011 - Redakce Babinet

Přípravek Multi-tabs® Classic nyní přispívá nejen ke správnému fungování organismu díky upravenému obsahu vitaminů a minerálů poskytujícímu 100 % doporučených denních dávek, ale jeho zásluhou nyní profitují i zuby - ke každému měsíčnímu balení Multi-tabs® Classic je totiž nyní přibaleno balení zubní pasty Colgate Sensitive Pro-Relief pro citlivé zuby jako dárek. Přípravek Multi-tabs® Classic obsahuje 100 % doporučených denních dávek nejdůležitějších vitaminů a minerálů. Pomáhá tak nejen při nedostatku těchto látek, ale zároveň přispívá k udržení dobré kondice. Je spolehlivým partnerem při uspěchaném životním stylu, kdy často kvalitativně trpí náš jídelníček a v důsledku nedostatku některých vitaminů a minerálů jsme pak unavení, více nemocní a trápí nás všemožné neduhy. Multi-tabs® Classic je určen dospělým a dětem od 10 let. Více na www.multi-tabs.cz.

Proč právě Colgate Sensitive Pro-Relief™? Studie naznačují, že zanedbaný a nemocný chrup zhoršuje imunitu, negativně působí na srdce a plíce a podle posledních výzkumů dokonce přispívá k předčasnému porodu. Pokud trpíte bolestí citlivých zubů, je riziko zdravotních komplikací ještě vyšší, protože z důvodu bolesti při čištění zubů se často zhoršuje vaše zubní hygiena. Na zubech se začne hromadit plak, vzniká zubní kaz nebo kámen, který celý problém s citlivými zuby ještě zhoršuje. Colgate Sensitive Pro-Relief™ obsahuje jedinečnou technologii Pro-Argin™, která uzavírá dentální tubuly a tím brání přechodu bolestivého vzruchu k nervovým zakončením. Můžete se tak opět svému zdraví věnovat naplno, aniž by vás trápila bolest. K Multi-tabs® Classic dostanete nyní jako dárek 22ml balení této zubní pasty.

Příjem vitaminů a minerálů bychom rozhodně neměli podceňovat. Jsou zásadní k udržení správného fungování organismu. Vitaminy a minerály udržují metabolismus v rovnováze, zajišťují správnou funkci orgánů a mají tak zásadní vliv na naši kondici. Jejich nedostatek může v krajních případech způsobit i vážné zdravotní komplikace. Pomocníkem jsou v tomto ohledu moderní multivitaminové přípravky s minerály značky Multi-tabs®. Jedna malá tableta Multi-tabs® Classic denně dodá organismu 13 nejdůležitějších vitaminů a 8 různých minerálů.

Multi-tabs® Classic neobsahuje lepek, konzervační látky ani laktózu. Přípravek je vhodný i pro diabetiky.

Doporučená cena balení Multi-tabs® Classic se zubní pastou Colgate Sensitive Pro-Relief (90 tobolek Multi-tabs® Classic – na 3 měsíce + zubní pasta 22 ml) je 240 Kč. Akční balení Multi-tabs® Classic se zubní pastou i další výrobky řady Multi-tabsÒ lze zakoupit v lékárnách a na www.lekarna.cz. Více informací o přípravcích Multi-tabsÒ naleznete na www.multi-tabs.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip