Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Den matek: Užijte si ho v nákupním centru PALLADIUM

Den matek: Užijte si ho v nákupním centru PALLADIUM

27.4.2011 - Redakce Babinet

Milé maminky, oslavte svůj svátek společně s rodinou v nákupním centru PALLADIUM na pražském náměstí Republiky. V neděli 8. května od 13:00 hodin bude pro prvních 300 maminek připraven dárek – nádherná růže a kosmetický balíček!

Oslavy můžete spojit i s příjemným nakupováním. V řadě obchodů na Vás čekají slevy v rámci akce Elle Fashion Shopping Weekend, která bude probíhat od 7. do 8. května. Stačí mít poukázky z časopisu ELLE. Maminky jistě potěší 20% sleva v dětském butiku Originals Marines, 20% sleva na spotřebiče a domácí doplňky Potten & Pannen či 22% sleva na dětskou bižuterii v obchodě Claires.

Ale o svém svátku byste měly hýčkat hlavně sebe! Vždyť kdyby do ankety o manažerku roku bylo možné zařadit zaměstnání „maminka“, měly byste první místa jistá! Nenechávejte tedy svá přání nevyslyšená a využijte nákupy za zvýhodněné ceny. Z módních značek si určitě nenechte ujít: Calvin Klein, Calzedonia, F&F, H&M, Jacpot & Cottonfield, Levi´s, Puma, Reserved a Triumph. Šperky a doplňky můžete se slevou nakoupit v prodejně Swarovski, Top Time a ve Zlatnictví Valentina. A protože hýčkání není nikdy dost, můžete se těšit i na zlevněné kosmetické přípravky takových značek, jako je Yves Rocher, Ester Lauder, Marionnaud Parfumeries nebo Sephora. Příjemné slevy má pro vás připraveno také nové kadeřnictví Fabio Salsa, kde se budete moci svěřit do rukou zkušených profesionálů.

Maminky, užijte si svůj svátek právě u nás!

Vaše PALLADIUM

PS - Tip! Vaše ratolesti Vám ochotně pohlídají v dětském koutku Kulíškov, kde na ně čeká spousta zábavy.

Přidejte si PALLADIUM na Facebook a buďte vždy v obraze! Zde!

www.palladiumpraha.cz


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip