Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Rady pro náš zdravý život konečně přehledně na jednom místě

Rady pro náš zdravý život konečně přehledně na jednom místě

20.4.2011 - Redakce Babinet

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR přináší inspiraci, užitečné rady odborníků a informace o tom, co může každý z nás udělat pro svůj zdravý život prostřednictvím internetového portálu www.ZijZdrave.cz. Ten se s příchodem jara oblékl do nového svěžího hávu, který čtenářům nabízí ještě přehlednější strukturu a lepší dostupnost informací o zdravém životě.

Pro návštěvníky portálu www.ZijZdrave.cz připravila Všeobecná zdravotní pojišťovna společně s předními odborníky – obezitology, nutričními terapeuty, fyzioterapeuty a psychology – mnoho užitečných rad a doporučení, jak se správně a zdravě stravovat a jaké pohybové aktivity jsou pro nás nejvhodnější. Portál nabízí recepty na zdravé pokrmy, tabulky nutričních hodnot potravin či výdeje energie. Pravidelně každý měsíc zde probíhají online poradny na aktuální témata. K dispozici jsou také diskusní fóra, kde mohou návštěvníci probírat s ostatními své úspěchy i neúspěchy na cestě za
zdravým životem.

Každý návštěvník internetového portálu www.ZijZdrave.cz si může díky aplikaci Můj deníček zaznamenávat své energetické příjmy a výdeje. Do deníčku si zapisujeme na jedné straně energetické příjmy, tedy vše co za den sníme, a na druhé straně energetické výdeje, což představuje naši pohybovou aktivitu. Zda se daří mít tyto dvě složky v rovnováze, ukazují přehledné grafy. Stránky nabízí i kalendář akcí spojených se zdravým pohybem, ankety a soutěže o zajímavé ceny.

Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte krokoměr!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip