Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Nové vysavače Bosch na stůl i podlahu! Vezměte úklid pevně do ruky!

Nové vysavače Bosch na stůl i podlahu! Vezměte úklid pevně do ruky!

20.4.2011 - Redakce Babinet

Dva v jednom: tyčový a ruční vysavač v jednom přístroji. Samostatně stojící bez nutnosti umístění do držáku nebo dokovací stanice. Nabíjecí stanici lze umístit na zem nebo na stěnu.

vysavačvysavačvysavačJe vždycky po ruce, dobře vypadá a hravě si poradí s nečistotami na podlaze i na stole. AKU vysavač značky Bosch je praktický úklidový pomocník s kapacitou až 300 ml. Elegantní štíhlý přístroj lze používat jako tyčový, nebo jej hravě proměnit na ruční.

Vysavač na rozdíl od konkurenčních přístrojů stojí samostatně bez nutnosti umístění do držáku nebo dokovací stanice. Díky sklopnému madlu je navíc výjimečně skladný. Vyrábí se ve třech barevných provedeních: černé, fialové nebo perleťově bílé.

Nabíjecí stanici lze podle potřeby umístit na zem nebo na stěnu. Nové Ni-MH baterie jsou ekologické a velmi výkonné. Praktický indikátor informuje o připojení k síti. Na jedno nabití vydrží vysávat až 15 minut.

Přístroj pracuje s napětím 14,4 V. Jeho součástí je elektrický kartáč, tryska na spáry, omyvatelný filtr a čisticí kartáček. Díky hmotnosti 2,8 kg lze s přístrojem snadno manipulovat. Hlučnost činí 83 dB.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip