Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Krásně opálená i s citlivou pokožkou

Krásně opálená i s citlivou pokožkou

20.4.2011 - Redakce Babinet

Máte citlivou pokožku nebo se špatně opalujete? Přejete si mít krásně snědou pokožku, ale zároveň Vám záleží na zdraví Vaší pokožky?

opalováníOpalování s UV zářením narušuje DNA v kožních buňkách, zrychluje stárnutí a zvyšuje riziko rakoviny kůže. Naproti tomu kosmetické opalování Provocative Beauty Vaší pleti neškodí, ale navíc o ni ještě pečuje. Aktivní složkou samoopalovací tekutiny Provocative Beauty je DHA, která působí na mrtvé buňky ve vnější vrstvě pokožky a způsobuje její ztmavnutí. Látka DHA za přítomnosti kyslíku vytváří na povrchu pokožky krásný bronzový efekt. Konečným efektem je pak krásná přirozená bronzová pokožka.

Tento způsob tzv. bezslunečného opálení je vhodný i pro osoby, které tradiční solária navštěvovat nemohou (alergiky, albíny, osoby s problematickou pokožkou či kožním onemocněním). Aloe Vera, pantenol, kyselina hyalurová , které jsou v esenci obsaženy, působí blahodárně na pokožku, kterou současne vyživují a zvláčňují. Opálení je velmi příjemné díky kabině, která je plně automatická a zajišťuje tak komfort i soukromí během opalování. Ideální je, že také můžeme zvolit inzenzitu opálení od
přirozené snědé až po bronzový odstín jako z dovolené.

Neváhejte a vyzkoušejte kosmetické opalování. K dispozici v salonech Praze, Karviné, Náchodě a dalších městech.

Chtěli byste si kosmetické opalování vyzkoušet? Soutěžte zde o vouchery!

Více najdete zde.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip