Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nová kolekce Affordable Luxury značky Lindex byla inspirována ženami s citem pro styl

Nová kolekce Affordable Luxury značky Lindex byla inspirována ženami s citem pro styl

6.4.2011 - Redakce Babinet

šatyšatyLetos na jaře představuje značka Lindex již čtvrtou kolekci Affordable Luxury návrhářky Ewy Larsson. Affordable Luxury letos v návaznosti na předchozí úspěšné kolekce přináší sofistikovanost, která čerpala inspiraci u žen představujících ikony s vlastním stylem.

Kolekce Affordable Luxury bude v prodeji ve vybraných obchodech a prostřednictvím internetového obchodu ve všech zemích, kde Lindex působí, od 27. dubna 2011.

Současná Affordable Luxury obsahuje 14 kusů luxusního oblečení, které spojuje uvolněný a zároveň zajímavý ženský i pánský styl. Inspirací se staly hvězdy jako například Diana Vreeland pro svoji originalitu, stylovost a radost z objevování, nebo Marlene Dietrich díky neuvěřitelné schopnosti kombinovat a hrát si s ženským i mužským stylem.„Zákaznice si předešlé kolekce velmi oblíbily a Affordable Luxury se tak stala pravidelným doplňkem naší rozsáhlé nabídky. Novinka si bere za vzor ikony, které svým stylem inspirovaly celé generace žen,“ říká Lea Goldman Rytz, manažerka pro nákup a design společnosti Lindex.

Jarní kolekce Affordable Luxury je velmi sofistikovaná a Ewa Larsson zde vytvořila zajímavé detaily. Kolekce nabízí modely moderních střihů a dlouhých délek. Barevné schéma kolekce se inspirovalo orientálními nocemi – tmavě modrou a stříbřitě šedým odstínem. Kolekce nabízí též šperky, které kombinují klasický a moderní design.

sako„Snažila jsem se vytvořit promyšlené střihy delších délek, aby materiál splýval a tvary přitom byly přímější a více propracované. Snažím se nabízet ženám stylové oblečení, které jim dobře sedí a zároveň je k dostání za rozumnou cenu. A tím je právě kolekce Affordable Luxury,“ říká návrhářka Ewa Larsson.

náramek

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip