Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  NATURA NATIVA - Hrajte si a poznávejte hry nejen s angličtinou!

NATURA NATIVA - Hrajte si a poznávejte hry nejen s angličtinou!

4.4.2011 - Redakce Babinet

Dino Toys pro Vás připravilo jedinečnou sérii čtyř naučně poznávacích cestovních her s přírodovědnou tématikou, spojené s výukou anglického jazyka NATURA NATIVA. Hry jsou určeny pro 2 a více hráčů od 5 let a přibližná délka každé hry je 20 minut.

PrirodaPrvní hra z naučné série PŘÍRODA - TVARY A BARVY dětem pomůže rozvíjet znalosti o tvarech, barvách a bezobratlých živočiších v českém, slovenském a anglickém jazyce. Hráči si mohou zahrát domino, seznámí se s deseti různými geometrickými tvary. Také se naučí základní barvy a zjistí, jaké barvy vzniknou kombinací těchto základních barev. Navíc, pokud děti najdou dvojice zvířat označené stejným tvarem a barvou poznají 30 druhů suchozemských, létajících a mořských bezobratlých živočichů. Tato hra obsahuje 60 karet.

Druhou hrou ZVÍŘÁTKA - POČÍTÁNÍ se děti naučí názvy číslovek v českém, slovenském a anglickém jazyce, mohou si procvičovat základní početní operace a srovnávání a navíc mohou řešit jednoduché matematické křížovky. Zároveň pokud správně roztřídí savce podle barev a tvarů na kartách poznají 30 různých skupin savců a dozví se více například o jejich čeledi a druhu. Tato hra obsahuje 60 karet.

Kontinenty

Ve třetí hře ZVÍŘÁTKA - KDE ŽIJÍ? hráči přiřazují zvířata k prostředí, ve kterém se běžně vyskytují. Děti se dozví mnoho zajímavostí o názvu, potravě, příbuzenství a zvláštních vlastnostech 16 zvířat z 8 různých prostředí, ve kterém se vyskytují (např. zeměpisná poloha, podnebí). Tato hra obsahuje 64 karet.

Čtvrtou hrou KONTINENTY - ODKUD CO POCHÁZÍ se děti seznamují opět v českém, slovenském a anglickém jazyce s plodinami a světadíly, odkud dané plodiny pocházejí. Děti poznávají druh, název a barvu plodin pocházející z Afriky, Asie, Evropy nebo Ameriky. Tato hra obsahuje 60 karet.

Protože společnost DinoToys s.r.o. dbá na kvalitu svých produktů, tak i tato série naučně poznávacích cestovních her získala osvědčení „Bezpečná a kvalitní hračka“.

Hry jsou testovány Technickým a zkušebním ústavem a splňuje nejen požadavky platných směrnic pro ČR a EU, ale také kritéria hodnocení bezpečnosti a kvality hraček. Ta zahrnují především požadavky na užitné vlastnosti výrobků např. kvalita provedení, zdravotní nezávadnost, bezpečnost, údržba a použité materiály ve vztahu k životnímu prostředí.

Bezpecna hracka

Zároveň je na obalu her použito nové značení Dino her! Na každé hře od Dino Toys s.r.o. je možné najít na obale barevné označení do jaké kategorie hra patří. Zákazník se tak snadno zorientuje z jakých her může vybírat, a poté již může zaměřit svou pozornost na výběr herního principu a motivu hry, která nejlépe vyhovuje jeho představám. Hry jsou rozděleny do následujících kategorií: dětské, rodinné, společenské, párty, cestovní a naučné.

Doporučená cena je 99 Kč.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip