Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nová limitovaná série luxusní bižuterie pietro filipi

Nová limitovaná série luxusní bižuterie pietro filipi

4.4.2011 - Redakce Babinet

Česká módní značka pietro filipi uvádí na trh novou řadu exkluzivní bižuterie Signature. Limitovaná kolekce zahrnuje 18 kousků náhrdelníků, náramků a náušnic. Design šperků je dílem návrhářů pietro filipi a, stejně jako celá linie značky, odráží aktuální světové trendy.

Signature

Každý kus je vyráběn ručně, zdobí jej luxusní komponenty prvotřídní kvality - Swarovski krystaly, zušlechtěné drahé kovy, stříbrné prvky i české sklo, které pro pietro filipi tradičně vyrábí firma Jablonex. Název linie podtrhuje samotnou filosofii značky, která věří, že teprve zákaznice vdechuje svou osobitostí oděvům život.

Šperk je v tomto případě jakýsi podpis nositelky a dotváří celkový styl. Nová kolekce potěší ženy, které chtějí zdůraznit svůj nenucený, trendy look originálními šperky. Ať už klasičtějšími, jemnějšími prvky v podobě chanelovských perel či věčným symbolem srdce nebo odvážnějšími proplétanými řetězy a výraznými zvířecími motivy. Vše v módním zlatém tónu. Kvalitní materiály, tradice zpracování a designu v exkluzivní limitované sérii, to je Signature.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip