Babinet.cz  /  Magazín  /  Volný čas  /  Televizní anketu TýTý vyhrál seriál České televize Vyprávěj

Televizní anketu TýTý vyhrál seriál České televize Vyprávěj

4.4.2011 - Redakce Babinet

Absolutním vítězem televizní ankety TýTý 2010 se stal retro seriál České televize Vyprávěj. Kromě absolutního vítězství si dnes v pražském Divadle na Vinohradech převzali jeho tvůrci rovněž cenu v kategorii seriál roku. Překvapením večera bylo ocenění mezi zpěváky, které dosud neodmyslitelně patřilo ke Karlu Gottovi. Tentokrát ho obdržel Michal David.

Mezi zpěvačkami cenu pro vítězku, tedy zrcadlo z dílny výtvarníka Kurta Gebauera, získala Lucie Vondráčková. Z osobností televizní zábavy diváky nejvíce zaujal Karel Šíp, který dnešní večer také moderoval a bavil svými pohotovými reakcemi a také zpěvem, když poněkud netradičně uvedl partnery soutěže.

Týtý

Z hereček se nejvíce líbila Veronika Freimanová, mezi herci bodoval Ondřej Vetchý. Pořadem roku se stala Stardance České televize. Do Dvorany slávy byla uvedena herečka Jiřina Bohdalová.

Nejpopulárnější tváří televizního zpravodajství se stala moderátorka České televize Jolana Voldánová, v publicistice zvítězil Josef Klíma z televize Prima. Titul objev roku 2010 získala rovněž moderátorka České televize Daniela Písařovicová.

Nejpopulárnější osobnosti televizních obrazovek loňského roku vybrali diváci, kteří zaslali své hlasy do 20. ročníku ankety TýTý. O hudební část večera se postarali například Aneta Langerová, Tomáš Klus, Marta Jandová, Petr Janda nebo Richard Müller.

Zdroj: ČTK

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip