Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  Kurz etikety pro děti s Eliškou Haškovou Coolidge

Kurz etikety pro děti s Eliškou Haškovou Coolidge

29.3.2011 - Redakce Babinet

Jako lektorka se velice často na školeních a trénincích setkávám s větou: „Proč jsme se toto neučili už jako děti?“. Také patříte do generace dětí, které neměly mnoho příležitostí věnovat se osobnostnímu rozvoji? Společnost Soft Education, která se právě osobnostním rozvojem ve své praxi zabývá, se rozhodla dát
Vašim dětem více příležitostí pro jejich růst.

Dítě

Již 14. 4. 2011 se mohou Vaše děti zúčastnit výjimečného kurzu Etikety pro děti, který je vedený první dámou společenské etikety – paní Eliškou Haškovou Coolidge. Tento kurz je určený dětem všech rodičů, kteří mají,  stejně jako my, chuť podpořit a rozvinout dovednosti svých dětí.

Kurz je určený dětem ve věku 5 - 12 let. Kromě poutavého vyprávění paní Elišky Haškové Coolidge nejen o jejím osmiletém působení v Bílém domě, jako asistentky pěti amerických prezidentů, se mohou děti těšit na celou řadu podstatných informací z oblasti etiky a etikety.

Děti se v rámci kurzu seznámí s těmito tématy:

• Zásady společenského chování
• Děti ve společnosti dospělých
• Děti ve společnosti svých vrstevníků
• Představování a pozdrav
• Vhodné oblékání
• Správné stolování
• Body language
• Vývoj etiky odmalička neboli budování morálního základu naší společnosti

Kurz etikety pro děti probíhá v reprezentativních prostorách hotelu Mandarin Oriental Prague od 16:00 do 19:00. Děti se etiketě učí prakticky v rámci čtyřchodové večeře. Každé dítě získá certifikát a dárek. Rodiče mohou být na kurzu zdarma přítomni, jsou tak obeznámeni s tím, co se jejich dítě naučí a mohou s ním cvičit základy etikety i doma.

Přihlásit Vaše dítě můžete zde.
„Společenské způsoby nejsou strojené či umělé. Pochází ze srdce, ohleduplnosti a respektu k ostatním.“ Eliška Hašková Coolidge

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip